Běžný účet bez poplatků? Je to možné.

Když chcete mít účet v bance, nebude to zuřivé papírování na celý týden, to dnes už rozhodně není pravda – a už pěkných pár pátků lze tohle vyřídit klidně i po internetu. Ano, běžné účty zdarma ještě nikdy v historii nebylo tak jednoduché založit! Nové banky se prostě v klientské přívětivosti naprosto překonávají, o tom nemůže být pochyb. Takže hurá na věc, půjde to snadno, nebojte se vůbec ničeho.

Co třeba účet u banky Zuno

Pujcka-coZuno účet nabízí pestrou plejádu zajímavých výhod pro nové i stávající klienty, takže není vůbec důvod si jej v dohledné době třeba nezaložit, pokud už o tom tedy uvažujete. V čem jsou ty výhody? Pojďme si je představit. Vedení účtu za nula korun ročně, bezplatný výběr z bankomatů a mobilní bankovnictví, které je stoprocentně přehledné pro všechny a zcela zdarma. Chcete změnit účet a přejít od jiné banky? Žádné starosti, Zuno se o to už postará rychlostí blesku, stačí pouze vyplnit krátký formulář a vše bude na počkání zařízeno!

Je tu ale samozřejmě více alternativ, co třeba takové mKonto? I to je rozhodně dosti zajímavé pro mnohé, Bezplatný výběr z bankomatů, mobilní bankovnictví a možnost výběrů zdarma dokonce i v zahraničí (s tou podmínkou, že vyberete sumu ekvivalentní 2500 korunám a více). Bonusem navíc jsou pak tři možnosti výběru každý měsíc z jakéhokoliv tuzemského bankomatu bez poplatků, co ještě chtít více, dalo by se říci, že?

Účtům s kvantem poplatků odzvonilo

Dnes už nezaplatíte pár stovek měsíčně za aktivní účet v bance, to právě naopak. Banky se předhánějí v tom, aby Vám nabídly služby, které jsou zcela zdarma a výhodné zejména pro peněženku klienta. Na trhu prostě probíhá tvrdý boj o zákazníka, o tom není vůbec pochyb – ale Vy z něj můžete do budoucna jen a jen těžit. Vždyť dnes je to tak snadné, když chcete změnit banku, prostě vyplníte jeden formulář.

Běžný účet dnes není tak docela běžný, protože umí mnohem víc, než si myslíte. Některé banky ale ani nerozlišují, jestli jde o běžný nebo podnikatelský účet. Všechny varianty jsou totiž zdarma a název je tu vlastně jen tak nějak pro forma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.