Díky prodeji nebo zástavě luxusních hodinek můžete mít peníze výhodněji než u půjčky

Věděli jste, že každý, kdo potřebuje rychle peníze a zároveň má ve svém vlastnictví drahý předmět, který má svou hodnotu, jej může využít namísto bankovní půjčky? Ať už se jedná o zástavu nemovitosti, vozu nebo třeba drahých značkových hodinek, budete mít peníze velice rychle a s výhodným úrokem. Hodinky jsou také ideální pro výhodný prodej, pokud nechcete platit žádné splátky.

Půjčka, zástava nebo prodej?

Nevýhodou bankovní půjčky je, že její vyřízení trvá dlouho, je náročné a mnohdy vám ani nemusí být při nesplnění nějaké z podmínek uznáno. U klasické půjčky je také riziko zadlužení. Naopak zástava nemá žádnou z těchto nevýhod a díky ručení předem dohodnutou věcí se vám nestane, že byste v případě neschopnosti splácet riskovali více než dohodnutou zástavu. Zboží se svou stálou hodnotou, jako jsou například luxusní použité hodinky, je ideální pro zástavu. Půjčit si díky nim můžete až 90% odhadní ceny bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Hodinky jsou také často používané pro prodej. Díky němu získáte peníze stejně rychle a bez problémů jako u zástavy.

Jak za hodinky získat výhodnou cenu?

Drahé hodinky, které jsou kvalitní, mají vysokou cenu a ani časem z ní v porovnání s jiným zbožím příliš neztrácejí. Značky jako Rolex, Omega nebo Hublot, Zenith, Audemars Piguet a jiné můžete během velice krátké doby zpeněžit díky dobré obchodovatelnosti a stabilnímu zájmu. V případě, že se pustíte do prodeje na vlastní pěst, však není jistota, že dobře odhadnete jejich cenu. Pokud hodinky přeceníte, neseženete dlouho zájemce a naopak při prodeji pod cenou proděláte. Sázkou na jistotu je profesionální výkup luxusních hodinek. Cena výkupu bude dohodnuta ke spokojenosti obou stra a především bude stanovena odborníky. Peníze získáte ihned a v hotovosti. Při jednání je samozřejmostí u každé spolehlivé firmy diskrétnost a osobní přístup.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.