FxPro – co vědět o světovém brokerovi

Forex brokerů, jak už to tak bývá, je dnes celé moře. Od těch s celosvětovou působností po nové, spíše lokální brokery. Oba typy mají samozřejmě své pro i proti, ale jsou to právě ti celosvětoví, kteří obvykle přináší největší podporu svým traderům. FxPro patří právě k těmto. Její založení se datuje do roku 2006 a od té doby získala obrovský věhlas v mnoha zemích.

Možné platformy

Broker FxPro nabízí na rozdíl například od brokera BOSSA celou řadu platforem. Je zde například standardně používaný Metatrader4 i 5, které jsou nejspíše nejoblíbenější, dále pak kupříkladu cTrader, který je ale zase určen spíše pokročilým uživatelům. Více o platformách se dozvíte přímo v recenzi FxPro na Investplanet.

Tzv. tools

Každý trader, který to myslí vážně, musí mít nástroje (tzv. tools), se kterými lze analyzovat trh. Jedině díky tomu se pak lze totiž pořádně orientovat a dělat chytré kroky. Broker FxPro se zabývá přímo vývojem a poskytováním těchto chytrých nástrojů, které pomáhají jeho traderům lépe analyzovat situaci a rozhodovat se.

Zabezpečení

Jednou z největších výhod světových brokerů je stabilita a bezpečnost, kterou obvykle poskytují. U brokera FxPro to platí dvojnásob. FxPro ukládá prostředky svých klientů na účty velkých evropských bank, ty jsou navíc efektivně pojištěny. Nemusíte si o to tedy dělat vůbec starosti. Suma sumarum je FxPro jistě broker, kterého byste měli vyzkoušet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.