perlator
 

Hledáte dokonalé řešení pro šetření vody v kanceláři? Vyzkoušejte perlátor

O šetření dnes slyšíte na každém kroku. Šetřit musíte teplem, penězi, ale i jídlem. Vše je dražší a dražší a některé skupiny lidí už to začínají pociťovat na vlastní kůži. Co zkusit šetřit efektivně? A pořídit si do domácnosti nebo firmy chytré propriety, které vám ušetří pár kaček a o jejichž používání nebudete pomalu ani vědět? Instalace perlátoru je jednou z rad do domácnosti nebo do kanceláře, kterou lze aplikovat velmi snadno.

Co je to perlátor?

Perlátor představuje cenově dostupný a účinný způsob, jak snížit spotřebu vody, a zároveň si užít tolik vody, kolik potřebujete. Díky vnitřnímu závitu snadno připevníte perlátor ke kohoutku a při jeho používání ani nepoznáte rozdíl. Přitom právě s jeho používáním můžete spotřebu vody zredukovat až na polovinu. Proč tedy nevyzkoušet tento účinný a cenově výhodný způsob úspory? Investicí do perlátoru je minimální a můžete si být jisti, že šetříte vodu i peníze zároveň. S perlátorem můžete přispět k ekologičtějšímu životnímu prostředí, aniž byste si všimli rozdílu ve svém každodenním životě.

Kam se dá perlátor nainstalovat?

Prakticky na jakýkoliv kohoutek. Nezáleží na tom, zda ho namontujete na kuchyňskou baterii nebo baterii v koupelně či na baterii ve vaší kuchyňce ve firmě. Jen si ohlídejte vzájemnou kompatibilitu baterie a perlátoru. Pokud máte jakékoli pochybnosti, před instalací se poraďte s odborníkem.

Perlátory se dodávají v různých tvarech a velikostech, takže si můžete být jisti, že najdete tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Proč tedy nevyužít příležitosti již nyní a nezačít šetřit peníze a zároveň snížit spotřebu vody?

Jak funguje perlátor?

Perlátor vytvoří bariéru vodnímu proudu vytékajícímu z vodovodního kohoutku. Díky otvorům v něm voda proudí několika menšími průřezy místo jedním velkým. Ostatní části výpusti jsou zakryté. Díky tomu je spotřeba vody při stejném proudu nižší s perlátorem než bez něho. Perlátor je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí ušetřit na účtech a zároveň se stát udržitelnějšími. Perlátorů si můžete pořídit hned několik a šetřit budete hned na několika frontách. Pokud tedy hledáte způsob, jak ušetřit spotřebu vody a zvýšit efektivitu, proč nezkusit perlátory? Instalace je cenově dostupná a snadná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.