pc1
 

Homeoffice s herním počítačem

Práce z domova je již dlouhodobě standardním benefitem řady velkých firem a v posledních měsících také nutností pro zajištění chodu převážné většiny firem, u nichž je možnost alespoň omezeného fungování prostřednictvím virtuálních nástrojů.

Homeoffice má několik specifických úskalí, které je nutné překonat nejen procesně, ale také hardwarovým a softwarovým vybavením.

Většina firem standardně poskytuje svým zaměstnancům alespoň minimální hardware pro realizaci pracovních povinností v domácím prostředí. Pokud je ovšem potřeba vysoká výkonnost zařízení a plynulá funkčnost všech programů, běžné kancelářské modely často nedosahují požadovaných parametrů.

A to nejen u graficky náročných softwarových nástrojů jako jsou konstrukční či simulační programy, pokročilý programovací software, ale i editorské nástroje pro tvorbu vizuálně propracovaných textů, zvukových či audiovizuálních záznamů. K tomuto účelu je ideální využívat vysokého výkonu, jaký nabízí herní počítač.

pc1

Výhody herního počítače při homeoffice

Pří práci s programy, které vyžadují větší výkon počítače, je obvykle pracoviště vybaveno technologicky vyspělými modely zařízení, které jsou napojeny na další interní systémy umožňující celkové zlepšení funkčnosti.

Zajistit stejné podmínky v domácím prostředí je možné buď z notebooku nebo přihlášením ke vzdálené ploše. Aby však takto připravené pracovní PC fungovalo, jak má, vyžadují se také u provozovaného zařízení dostatečné hardwarové vybavení, které je schopno pracovat v obdobném režimu.

Počítač na hry je možné pořídit jak v přenosné, tak ve stolní verzi, které se od sebe liší především limitem výkonu, jež je dán integrovanými komponenty a celkovým řešením chlazení. Stolní PC představuje v tomto případě vždy lepší variantu především možnostmi kompaktního rozšíření komponentní struktury.

pc11

Výběr herního počítače pro práci z domu

Pokud se rozhodnete pořídit si herní počítač nejen proto, abyste byli schopni odvádět z domu stejné pracovní výkony při zatížení operační paměti odpovídající činnosti na pracovišti, ale také pro spouštění graficky pokročilých her ve volném čase, připravte se na poměrně vysokou vstupní investici.

Optimálním řešením pro snížení počátečních nákladů zařízení, je pořízení repasovaného herního počítače. Modely, které jsou v nabídce, standardně pocházejí z nejvyšších modelových řad a jedná se především o zařízení, která byla původně využívána v rámci leasingu nebo jako předváděcí modely.

Před znovuuvedením na trh jsou všechny PC důkladně testovány a všechny případné problémy jsou odstraněny buď opravou nebo výměnou komponent stejné kvality a parametrů, aby byla zajištěna deklarovaná funkčnost a plynulost chodu. Na všechny nabízené repasované herní počítače je poskytována 12měsíční záruka. Pokud se rozhodnete si některý z nabízených produktů pořídit, lze si jej nechat kompletně připravit pro první spuštění. Více na inComputer.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.