Bankovní či nebankovní půjčka. Rozdíl v úrocích už není tak markantní

Bankovní a nebankovní segment spolu soupeří už spoustu dlouhých let. Obvykle taková porovnání založená na velikosti úrokové sazby končila ve prospěch bankovních společností. Dnes je tomu ale jinak. Nebankovní firmy v tomto směru dohání bankovní půjčky a vedle stejně vysokého úroku jsou schopny nabídnout i řadu dalších nadstandardních služeb navíc.

Půjčka od nebankovní společnosti může být výhodná

Dávno pryč jsou doby, kdy byly nebankovní úvěry pouze výsadnou těch, kdo neuspěli v klasické bance. V současnosti jde o rovnocenné produkty. Ba co více, řada nebankovních úvěrů předhání ty bankovní. Jmenovat lze hodně výhod hovořících právě ve prospěch této finanční oblasti.

  • Možnost žádat o peníze z pohodlí domova za pomoci online žádosti

  • Menší administrativní nároky

  • Rychlé vyplacení peněz na bankovní účet klienta

  • Snadné splácení

Půjčka od nebankovní společnosti dnes už není ničím nebezpečným a podvodným. Řada poskytovatelů se pyšní přehlednými smluvními podmínkami, dbá na vysokou ochranu osobních údajů a dokáže svým klientům nabídnout i řadu zajímavých benefitů.

Česká spořitelna vs. Cofidis

Abyste si nemysleli, že výše uvedené informace jsou nepravdivé a prezentují pouhé lákadlo na potenciální zákazníky, přinášíme vám důkaz. Česká spořitelna je bankou, kterou určitě není třeba jakkoliv zdlouhavě představovat. V jejím případě můžete získat půjčku o velikosti až 700 000 Kč se splatností na 120 měsíců. Výše úrokové sazby se pohybuje od 5,9 %. To je jistě lákavá nabídka oslovující spoustu lidí.

A nyní se pojďme podívat na Cofidis půjčku. Ta vám sice umožní obdržet jen 500 000 Kč se splatností na 90 měsíců, ale má velice výhodný úrok. Jeho hodnota začíná na 5,9 % a hodnota RPSN na 6,05 %.

To dokazuje jediné, že rozdíly u bankovních a nebankovních společností jsou nenávratně smazány a vy se mezi jednotlivými produkty můžete rozhodovat nikoliv na základě úrokové sazby, ale řady dalších parametrů.

  • Na co lze půjčku využít?

  • Nabízí se možnost mimořádných splátek a předčasného splacení?

  • Je k dispozici pojištění schopnosti splácet?

  • Platí se nějaký poplatek za vyřízení úvěru a následné vedení úvěrového účtu?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.