Hotovostní půjčky jsou na českém trhu stále velmi oblíbeným produktem

Vzít si na rekonstrukci bytu, ojeté auto nebo školné vašich dětí. Vše bez rizika, bez nutnosti zastavovat nemovitost a mít obavu, od koho si vlastně půjčujete. V dnešní době však nic podobného není nemožné, spíše naopak, férové půjčky na vás čekají na mnoha místech. Cílem je, abyste si vybrali tu co možná nejlepší, díky které získáte nejvýhodnější úrok na trhu a ideální podmínky pro splácení. Když se tedy řekne hotovostní půjčka na ruku, mnoha lidem se vybaví transparentní jednání obchodního zástupce a delší splátkový kalendář. Jinými slovy – ideální kombinace!

Minimum podmínek, žádost proběhne také online formou

Podmínek je tu skutečně málo, žadatelem tak může být prakticky každý. Co je tedy třeba přesně splnit, aby se hotovostní půjčka stala brzy realitou?

  • Osmnáct let a více. Mladším se ze zákona půjčit nedá, i kdyby tomu sami chtěli.
  • Trvalé bydliště na území ČR. To je totiž nutností, půjčka cizincům je pak obtížnější.
  • Nemít dluh vůči poskytovateli půjčky. Jinak bude schválena až po doplacení oné částky.

Bez ručitele a nutnosti zástavy, samozřejmě, hodilo by se ještě dodat. Vidíte sami, že podmínky jsou nastaveny tak, aby na ně dosáhla naprostá většina žadatelů. U některých společností pak nemusíte prokazovat ani trvalý příjem, což se hodí zvláště dočasně nezaměstnaným nebo studentům, kteří mají jen nahodilé příjmy z občasných brigád. Chtěli byste pár zajímavých tipů, ze kterých se dobře vybírá?

Tím prvním bude SMART půjčka, díky které můžete během chvíle mít až sedmdesát tisíc korun. Lhůta splatnosti je volitelná, na výběr máte hned ze dvou variant. Třináct měsíců? Nebo raději šestnáct měsíců? Záleží na tom, co vám bude více vyhovovat, samozřejmě u možnosti A i B se pak poněkud liší i RPSN a další náležitosti. Druhým tipem, který vám nabídneme k dobru, může být například Fajn půjčka, s níž si přijdete snadno až na sto padesát tisíc korun na tříleté období. Vyřízení je otázkou několika minut, stačí vyplnit krátký formulář a máte hned jasněji. Nezapomeňte v každém případě porovnávat nabídky, protože každá, co najdete na trhu, je v principu odlišná. Nejlépe skrze RPSN, tento ukazatel je opravdu velmi průkazným…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.