exfinance.cz ergo cz nahledovy
 

Život bez pojištění majetku se vám rozhodně nevyplatí

Každý, kdo se jednou v životě rozhodne učinit onen zásadní první krok vedoucí k realizaci projektu na vlastní bydlení, má od nás už dnes neskonalý obdiv. Živě si totiž dokážeme představit, kolik taková „legrace“ může stát a věřte nám, že šetřit se vyplatí už několik let dopředu. Na cestě k vytouženému cíli pak jistě potkáte řadu nástrah a ani na konci nebudete mít ještě úplně vyhráno. Kolem nás je totiž velké množství rizikových faktorů, které mohou vaši letitou práci ze dne na den poslat do kytek. Jedinou ochranou je tak správně zvolená prevence, kterou představuje pojištění majetku.

Pojištění majetku a proč vám nesmí uniknout

Úkolem každého pojištění je učinit zásadní krok vedoucí k ochraně všeho, čemu v průběhu života hrozí nebezpečí. Pojištěný majetek si klade za cíl podtrhnout klidný spánek člověka, který investoval nemalé peníze do vybudování vlastní domácnosti k obrazu svému. To je ovšem jen špičkou ledovce, která je vystavěna na dalších důležitých patrech. Přítomnost komplexního majetkového pojištění oceníte také v případech, kdy:

  • sousedovi nebo vám vyteče voda z pračky
  • zabouchnete si dveře nebo ztratíte klíče
  • omylem shodíte zboží v obchodě
  • omylem zraníte někoho při sportu

exfinance.cz ergo cz 01

V čem spočívají hlavní výhody pojištění domácnosti?

Na světě se dnes a denně dějí věci, kterým ani s dokonalou přípravou nezvládnete dopředu zabránit. Příkladem za všechny je třeba živelná katastrofa v podobě povodně, která přijde naprosto nečekaně a vám nezbude než nečině přihlížet spoušti, jíž po sobě voda zanechá. Správné pojištění bytu a domácnosti vás sice těchto potíží nezbaví, nemá to ostatně ve své moci, nicméně vám pomůže ve chvílích, kdy přijde na řadu úhrada vzniklých škod. Ty mohou dosahovat závratných výšin, z nichž se nepojištěnému člověku protočí panenky. Každá pomocná ruka se přeci hodí, nebo se snad mýlíme?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.