Investujte do zlatých a stříbrných mincí nebo slitků

Zbývají vám finanční prostředky, které nechcete nechat ležet ladem na bankovním účtu a rádi byste je investovali? Pak máte určitě bezpočet možností. Pakliže však nepatříte mezi znalce akciových trhů a podobných komodit, raději neriskujte a investujte do jistoty, záruky a garance.

A právě tu vám přináší zlaté a stříbrné mince a slitky. Investiční zlato a investiční stříbro je v dnešní době na vzestupu a stále více lidí podléhá kouzlu a výhodnosti tohoto segmentu. Tak proč nezkusit investovat právě do těchto komodit?

Bezpečné a výhodné investice

Jak už jsme prozradili v úvodu tohoto článku, zakoupit můžete nejenom slitky, ale také mince. Ty dosahují nejrůznějších velikostí a s tím spojených hmotností zlata či stříbra, včetně výsledné ryzosti. Od toho se odvíjí nákupní cena takového produktu.

Vzhledem k tomu, že zlato i stříbro patří mezi vyčerpatelné přírodní zdroje je pochopitelné, že jejich cena bude i nadále pozvolna stoupat. Tudíž jde o dlouhodobě výnosnou investici.

Spoléhat se mimochodem nemusíte jen na „obyčejné“ mince a slitky. Vsadit lze i na sběratelské kusy a speciální investiční edice. Typickým příkladem je zlatá mince 100 AUD Victoria´s Riflebird (Rajka Queenslandská). A v tomto ohledu by šlo bezpochyby pokračovat.

 

Spolehněte se na specialisty v tomto oboru

Jestliže vás oslovuje oblast investičního zlata a investičního stříbra, rozhodně v tomto směru nakupujte produkty jen od profesionálních dodavatelů. K největší špičce na tuzemském trhu patří společnost AuPortal s.r.o., jež nabídne široké portfolio tohoto sortimentu. A to nejenom anonymně, ale také ve spojení s garancí výhodných cen.

Nepodceňujte přínos investičních slitků a mincí zhotovených ze zlata a stříbra. Stanou se vaším snadno přenositelným majetkem poměrně velké hodnoty, který jednou třeba odkážete svým dětem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.