5 rad, jak se domoci výhodné a bezpečné půjčky

V dnešní hektické a komplikované době je poměrně nelehkým úkolem, vybrat kvalitní úvěr, jenž vám bude vyhovovat téměř ve všech ohledech. Negativní vliv na to mají především někteří poskytovatelé nebankovních půjček. Ti se do značné míry podepisují na nepopularitě tohoto segmentu, jež je přitom velice otevřený, bezpečný a nenáročný.

Pakliže máte strach z nebankovních půjček, respektive z těch podvodných, přinášíme vám pět důležitých rad. Informace, s pomocí nichž nešlápnete vedle a výslednou hodnotu finančních prostředků získáte bez větších obstrukcí.

Rada č. 1 – věnujte pozornost důkladnému výběru

Určitě zapomeňte na to, že skočíte hned po první nabídce libovolné společnosti. Ať už se vám předkládané řešení bude zdát jakkoliv výhodné, vždy k němu přistupujte s rozmyslem a s čistou hlavou. Teprve tak se vyvarujete špatné volbě.

Dejte přednost pohodlnému srovnání nabídek najednou. Proces, s nímž vám pomůže například internetový portál vsepujcky.cz. Ten představuje bohatou databázi aktuálních a hlavně prověřených společností, u nichž se nemusíte obávat jakýchkoliv skrytých poplatků a přemrštěných úrokových sazeb.

Nebankovní půjčky, které využili již stovky spokojených klientů a mnohé oslovují dokonce za hranicemi naší země.

Rada č. 2 – správná podoba úrokové sazby

To je jedna z největších pastí některých finančních subjektů. Nabídnout zákazníkovi úroky, do nichž však nejsou započítány ještě další poplatky a jiné položky. Na první pohled vypadá takový úvěr jako neodolatelné a bezkonkurenční řešení, výsledek vás ale může nemile překvapit.

Stěžejním údajem by se pro vás měla stát zkratka RPSN neboli roční procentuální sazba nákladů, jež obsahuje vše potřebné a vypovídá o velikosti přeplácené částky.

Těmto problémům se lze vyhnout například porovnáním na uvedeném serveru vsepujcky.cz, který se snaží prezentovat co nejaktuálnější a hlavně správné hodnoty úrokových sazeb. Srovnání několika takových půjček je pak otázkou velice krátkého času.

Rada č. 3 – zkontrolujte si obchodní podmínky

vsepujckyAť už se dočtete cokoliv, popřípadě vám obchodní zástupce slíbí nemožné, vždy se před podpisem smlouvy podívejte do obchodních podmínek. To je pro vás totiž stěžejní dokument, se kterým souhlasíte a na nějž bude okazováno při řešení jakýchkoliv nesrovnalostí.

Právě tyto listiny by měly ukrývat vše podstatné, jako je velikost úrokové sazby, případné sankční poplatky, ale také řadu bonusů, jež vám mohou být přislíbeny. Nejčastěji je to možnost odkladu splácet, mimořádné splátky, předčasné uhrazení půjčky, změna velikost splátky nebo datum splatnosti v daném měsíci. Výčet může být v tomto směru více, než bohatý.

Rada č. 4 – přistupujte k penězům tou nejjednodušší cestou

Zapomeňte na jakékoliv obcházení poboček a vyřizování telefonátů s obchodními zástupci společností. Zvolíte-li férového poskytovatele z portálu vsepujcky.cz, pak máte jistotu, že o peníze lze žádat za pomoci praktické online žádosti.

Vše vyřídíte na internetu, z pohodlí domova či kanceláře a bez jediného krůčku ven. Proces, který šetří hlavně čas a peníze. U některých firem se vám dokonce nabízí i možnost spravovat úvěrový účet prostřednictvím speciálního administračního rozhraní.

Rada č. 5 – dejte na reference spokojených klientů

V neposlední řadě přihlížejte také ke zkušenostem svých známých a lidí kolem vás. Ptejte se, čtěte a sondujte, protože teprve pak dosáhnete požadovaného cíle…výhodné a bezpečné nebankovní půjčky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.