product 1 14pricelist11
 

Čím vším může být placka?

To záleží jen na vaší fantazii. Celuloidové placky od doby, kdy poprvé spatřily světlo světa, ušly obrovský kus cesty a jejich využití je dnes tak široké, že stěží najdou konkurenta. Od doby, kdy placky sloužily jako možnost jak vyjádřit svoje sympatie známému politikovi nebo obchodní značce a kdy vypadaly ještě spíše jako knoflíky z kovového plíšku potažené kusem látky, uběhlo mnoho vody. Dnes jsou placky díky celuloidu mnohem snáze vyrobitelné a náklady na jednu placku minimální.

Nízké náklady a rychlá výroba

Právě tyto parametry pasují placky do role mnoha praktických předmětů. Kromě klasické reklamy, v níž zaujímají místo již od samého počátku, je můžete využít také jako jmenovky například na veletrh, svatbu, školní akci anebo třeba rozlučku se svobodou. Budete originální a díky možnosti vlastního grafického návrhu placek také ukážete svého kreativního ducha. Placky ocení také „sporťáci“ ve škole. Učitelé tělesné výchovy jsou nejčastěji pořadateli dětských sportovních klání, která nutně vyžadují přípravu cen pro ty nejlepší. Dovedete si představit, jak budou děti překvapené a potěšené, když na stupních vítězů stanou s medailí se svým jménem na krku?

Placky a hudba jdou k sobě

Placky zažily svůj největší rozmach v období rozvoje moderní populární hudby. Nebylo nic jednoduššího než si na propagaci kapely, zpěváka či hudebníka nechat vyrobit placku na míru. Každý fanoušek se musel pochlubit vlastní plackou, někdy i několika. Dával jimi najevo, jaký hudební styl se mu líbí a zároveň i k jakému inklinuje myšlenkovému proudu. Především v éře hippies se placky staly jakýmsi předmětem rebélie. Toto využití přetrvává i dodnes. Kdo by si dovolil přijít například na koncert známé kapely bez placky na bundě, toho by členové skalní fanouškovské základny mezi sebe ani nevpustili.

Placky v reklamě

Pro oblast reklamy jsou placky jako stvořené. V této oblasti jsou jejich možnosti téměř neomezené. Prostřednictvím placek lze propagovat vydání nové verze softwaru, vývoj nového produktu anebo firmu jako takovou. Rozdávat je můžete zákazníkům ke každému nákupu anebo jimi ocenit opravdu velké objednávky na určitou finanční sumu. Využití je čistě na vás. Důležité je, že placku jen tak někdo nezahodí jako letáček s reklamou a buď si ji připne na hruď anebo bude-li mít na zadní straně magnet, přichytí na ledničku. Rázem máte o reklamu postaráno. A náklady na ní? Mizivé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.