geopas.cz
 

Kde hledat informace o věcném břemenu?

Věcné břemeno je pojmem, který by měl znát naprosto každý. Týká se totiž nemovitostí. Pokud zrovna uvažujete o jejím nákupu, věcné břemeno bude jednou z důležitých informací. Ovlivnit totiž může nejenom cenu takového pozemku či objektu, ale promítne se i do budoucího užívání.

Využijte projekt GeoPas.cz

Pokud hledáte informace o nemovitostech, pak okuste něco uživatelsky přívětivějšího a obsahově rozsáhlejšího, než je katastr nemovitostí. Vsaďte na online projekt GeoPas, který nabízí vše, ale v mnohem jednodušší a přehlednější formě. Právě na tomto portálu vám budou k dispozici i věcná břemena. O těch se mimochodem více dočtete zde https://geopas.cz/vecne-bremeno.

K dispozici tedy budete mít jak vysvětlující informace, tak údaje o věcných břemenech zanesené do mapy. Nechybí ani odkaz přímo na katastr nemovitostí, kde v listu vlastnictví zjistíte, jaké věcné břemeno souvisí s konkrétním objektem či pozemkem. A jaká jsou dostupná věcná břemena?

  • Věcné břemeno služebnosti
  • Věcné břemeno reálné

Věcné břemeno služebnosti se pak dělí ještě na pozemkové a osobní služby. I tyto pojmy jsou celkem jasně vypovídající a vy si můžete udělat reálnou představu o tom, čeho se vlastně týkají.

Nepodceňujte věcná břemena

Buďte v tomto směru dostatečně informovaní. Zjistěte si prostřednictvím online projektu GeoPas.cz něco více o věcných břemenech. Zároveň si dohledejte, jaká věcná břemena se vztahují na vaše nemovitosti nebo ty, o které máte případný zájem. Zrušení věcného břemene totiž nemusí být snadnou záležitostí, takže je důležité vědět, s čím počítat.

Na jednu stranu se může stát věcné břemeno určitou překážkou. Na tu druhou naopak výhodou. O tom se však více dočtete prostřednictvím výše uvedeného odkazu. GeoPas se stane vaší pravou rukou při hledání jakýchkoliv informací týkajících se libovolných nemovitostí, včetně věcných břemen.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.