Oddlužení fyzické osoby – jak na něj

 

Pokud máte na svém kontě tucet různých věřitelů a všichni jsou už z dané situace poměrně nerudní, je třeba začít urychleně jednat. Před hrozbou exekutorů vás může vysvobodit například oddlužení fyzické osoby, na které dosáhne poměrně dost současných dlužníků, stačí se vlastně jen pečlivě informovat.

Nároky na někoho, kdo chce u nejbližšího krajského soudu požádat o oddlužení, jsou mimo jiné následující:

  • Musíte zaplatit během pětileté lhůty alespoň třicet procent ze stávajících dluhů, po úspěšném splácení bude zbytek dle platných zákonů odpuštěn.
  • Je nutné mít nejméně dva různé věřitele (dvě půjčky u jedné nebankovní společnosti, rovná se jeden věřitel).
  • Být neschopni své stávající dluhy nějak splácet, musí uplynout minimálně třicet dnů od data splatnosti.

02

Ihned budete vědět, kolik za služby nezávislé firmy zprostředkovávající oddlužení zaplatíte. Navíc může být celý návrh na insolvenci zpracován během následujících osmačtyřiceti hodin od podání žádosti. Písemná smlouva, garance pevně stanovené ceny, se kterou se už nebude žádným směrem hýbat. A k tomu navíc také profesionální poradenství zcela zdarma, kdo by ho dnes nepotřeboval, zvláště v tak ošemetné situaci, že?

01Samotné insolvenční řízení není právě procházka růžovým sadem, odborná pomoc vám ale pomůže dobře prokličkovat mezi paragrafy. Budete mít výrazně vyšší šanci na úspěch, a to se tady počítá především. Ta už opravdu poslední záchranná brzda před návštěvou exekutora je právě osobní bankrot, informujte se raději co nejdříve! Bezplatná úvodní konzultace za to jistě stojí, no ne? Postačí jen relativně málo a soud bude brzy obeznámen s vaší situací…

Oddlužit se nemusí vždy jen fyzické osoby

Takzvané oddlužení platí nejen pro fyzické osoby, ale samozřejmě i pro podnikatele (OSVČ). Pokud jste tedy nadělali dluhy špatným podnikatelským záměrem, může se situace řešit právě takto. Oddlužení OSVČ má vlastně prakticky totožná pravidla, jako to pro fyzickou osobu, nemusíte tedy vyřizovat žádné větší porce dokumentů navíc. Oddlužení jako takové je tedy přístupné vlastně všem…

použité obrázky převzaty z webu www.freedigitalphotos.net (autor: aechan, namakuki)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.