usetreno.cz
 

Začněte spořit prostřednictvím termínovaného vkladu

V dnešní době se určitě nevyplatí mít peníze schované doma pod polštářem. Inflace je totiž nemilosrdná a bude vám z nich postupem času ukrajovat celkem velký díl. Mnohem efektivnější jsou termínované vklady. Způsob zhodnocení finančních prostředků, který vám dává záruky. Pokud o ně máte zájem, prozradíme vám, jak vybrat ten nejvýhodnější.

Nejlepší termínovaný vklad

Alespoň ve zkratce zmíníme, co to vlastně termínovaný vklad je. Jedná se o finanční produkt, který je spojen s určitou úrokovou sazbou. Právě tou jsou zhodnocovány vaše úspory. V případě termínovaného vkladu je toto zhodnocení spjato s vázací dobou po určitý čas. Nejvýhodnější termínovaný vklad může být navázán na období jednoho roku, dvou let, ale na delší dobou. S ní dochází k pozvolnému nárůstu úrokové sazby.

Pokud máte zájem o termínované vklady, vybírejte z mnoha nabídek současných poskytovatelů. V ideálním případě se zaměřte na termínované vklady porovnání. Využijte online nástroj, který vám v podstatě obratem odpoví na to, jaký termínovaný vklad je ten nejvýhodnější.

Nejlepší spoření

Termínované vklady pochopitelně nejsou jedinou možností, jak zhodnotit vlastní finanční prostředky. Je tu také ještě nejvýhodnější spoření v podobě spořícího účtu. Ten není na rozdíl od termínovaného vkladu spojen s žádnou vázací dobou. Vy tak máte k penězům neustálý přístup a můžete je obratem získat a použít na cokoliv. Tento benefit však může být spjat s trochu nižší úrokovou sazbou.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ spoření, vždy dejte přednost online kalkulačkám na internetu. Ty jsou totiž pohodlnou a snadnou cestou k získání toho nejvýhodnějšího produktu právě pro vás. Tak neotálejte a zřiďte si spořící účet nebo termínovaný vklad. Přece nechcete, aby vám pracně našetřené úspory mizely pod rukama. Tohle jsou ty nejbezpečnější varianty na trhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.