Investiční skupina DRFG posílila i v telekomunikacích

Investiční skupina DRFG pod vedením známého a úspěšného brněnského podnikatele Davida Rusňáka podniká v několika oblastech, zejména pak v nemovitostech, energetice, telekomunikacích, finančních službách a zdravotnictví. Nejčastěji zatím investuje do segmentu nemovitostí, kde si jednotlivé objekty tato investiční skupina DRFG a David Rusňák pečlivě vybírá. Společnost DRFG se specializuje hlavně na investice do komerčních ploch, skladovacích prostor a obchodních center. S těmi má také doposud nejvíce zkušeností. Mezi její nájemníky patří společnost Decathlon, Jysk, KiK, Mountfield, Okay Elektro, New Yorker, pekařství BreadWay nebo poradenská společnost Pricewaterhouse Coopers.

Investiční skupina DRFG a DRFG Telco

V oblasti telekomunikací se stal partnerem Roman Řezníček v DRFG Telco. Investiční skupina DRFG neustále posiluje své postavení také v telekomunikacích. Roman Řezníček, který se již více než 16 let pohyboval v telekomunikacích, se stal již v loňském roce klíčovou osobou pro tuto oblast. Zajišťuje další rozvoj, budování i podporu stávajícíi nově budované komunikační infrastruktury.

Vybudoval jednu z nejlépe prosperujících společností v tomto oboru s působností v České republice, Slovensku, Švýcarsku, Německu a Rakousku s názvem Suntel Group, která dosahuje meziročního dvouciferného růstu. Úspěšná společnost Suntel Group má světoznámé klienty, jako Vodafone, O2, Ericsson, Huawei, Swisscom, CETIN, SWAN Mobile a mnoho dalších. Roman Řezníček je také podílníkem a jednatelem DRFG TELCO. V současné době se zaměřuje také na add-on akvizice a primárně o akvizici lokálních poskytovatelů datových služeb.

DRFG a podpora drobných podnikatelů i studentů

drfg-logoInvestiční skupina DRFG vlastní podílový fond s nemovitostmi a dluhopisový fond. DRFG také vydává vlastní dluhopisy a následně pak investuje do zvolených oblastí a společností. Vytváří tak spoustu pracovních míst pro české občany. Podporuje i mladé studenty projektem UNIFER, kde mohou získat potřebnou praxi a získat tak větší šanci na uplatnění na pracovním trhu. Investiční skupinu DRFG vede úspěšný podnikatel David Rusňák a pod jeho vedením se hodnota spravovaného majetku vyšplhala už přes 3 miliardy korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.