Dlouhodobý pronájem vozidel se vyplatí

Nákup automobilů do firmy může probíhat nejrůznějšími způsoby. Pakliže nechcete obětovat většinu svého kapitálu pro pořízení několika vozidel najednou, vydejte se zajímavější a ekonomicky šetrnější cestou. Je to operativní leasing, pod nímž si lze představit dlouhodobý pronájem vozového parku.

Řešení, k němuž se váže velká spousta přidružených služeb, jejichž výsledkem bude vaše bezstarostnost z pohledu servisních úkonů, hlídání platnosti dálničních známek či výhodného havarijního pojištění. Stačí využít pouze operativní leasing kalkulačka. Nástroj, který odpoví na vaše otázky týkající se fixních měsíčních výdajů.

Zvolte Full-service operativní leasing

Očekáváte-li v tomto směru profesionální a individuální služby, pak se zaměřte na portfolio společnosti HERTZ Lease. Ta je dlouhodobým odborníkem, v jehož podání získáte mnohé garance a třeba náhradní vůz zcela zdarma.

V rámci operativního leasingu můžete vyžadovat spoustu činností navíc.

  • Asistenční služby
  • Provoz elektronické knihy jízd
  • Servisní opravy, včetně služeb pneuservisu

Operativní leasing kalkulace bude velice příjemným překvapením, na jehož závěru bude podepsaná smlouva a vozidla dle vámi požadované specifikace.

hertz lease

Nastavte si individuální podmínky leasingu

Společnost HERTZ Lease se stane nejen vaším dodavatelem vozového parku, ale také rádcem. S pomocí firmy si určíte značku a model vozu vhodný pro vaše účely, včetně ročního nájezdu kilometrů, motorizace, specifikace výbavy, délky leasingu, pojištění a dalších věcí.

Příjemná je možnost prodeje automobilu po skončení dlouhodobého pronájmu, o níž se taktéž nemusíte starat.

Zařaďte se mezi spokojené zákazníky HERTZ Lease a uživatele operativního leasingu. Obnovujte svůj vozový park s minimálními jednorázovými výdaji a dopřejte si doprovodných služeb, které vás nadchnou ve všech ohledech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *