Mé zkušenosti se službou capital-analysis.cz

O svých zkušenostech v investicích se na internetu nikdy moc nerozepisuji, ale s tímto se vám musím svěřit. Narazil jsem totiž na službu, která se mi na trzích stala pravou rukou a proč by tedy nemohla pomáhat i mnohým dalším lidem? Od svého známého, jenž je mimochodem investor jsem dostal typ na capital-analysis.cz.

Když mi říkal o tom, že s touto informační analytickou službou měl výnosnost 11 % za měsíc, moc jsem tomu nevěřil. To bylo ovšem do té doby, než jsem se o tom přesvědčil sám.

Analýzy, které opravdu nelžou

Měl bych zmínit, že capital-analysis.cz nejsou žádní obchodníci, jak by si mohl, kdo myslet. Jde skutečně o analytickou službu, která zásobuje své zákazníky průměrně dvaceti až třiceti analýzami za den, včetně nejrůznějších signálů na trhu. A to se mi moc líbilo. Hlavně ve spojení s jejich mobilní aplikací. Když získáte přesné vstupy a výstupy z trhu, pak se investuje opravdu lehce.

capital analysis

Moje první nedůvěra opadla v okamžiku, kdy jsem zjistil asi 95 % úspěšnost předkládaných rad. Z toho tedy plyne, že za reálnými výsledky stojí skutečně tým profesionálů s letitými zkušenostmi, jak je uváděno na jejich webu.

Analytické informace s přidanou hodnotou

Postupem času jsem začal zjišťovat, že capital-analysis.cz, to nejsou jenom analýzy vhodné pro investování. Byl jsem překvapen, když mi jako registrovanému a plnohodnotnému uživateli začaly každý den chodit swingové video deníky. Najednou jsem měl přístup k rozborům jednotlivých analýz a nechyběly ani e-booky a řada vzdělávacích videí. Za čtvrt roku využívání této služby jsem se popravdě naučil o trzích více než kdy předtím. Možná to bylo způsobeno i formou prezentace v kombinaci s reálnými výsledky a zhodnocováním vlastních úspor.

Pokud uvažujete o tom, že byste zkusili investovat do různých strategií, pak vám mohu jednoznačně doporučit capital-analysis.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.