Rychlé SMS půjčky jsou ideální, když potřebujete jen pár tisíc

Nebankovní půjčky jsou v České republice hodně oblíbené a každý den si je sjednává obrovské množství lidí. Jejich výhody spočívají nejen v rychlosti vyplacení nebo snadném sjednání přes internet, ale především v tom, že je mohou získat i lidé, kteří nemají šanci dostat klasický úvěr od banky. Nebankovní úvěry se dají rozdělit do různých kategorií, jednou z těch nejoblíbenějších jsou rychlé SMS půjčky. Pojďme se na ně podívat trochu podrobněji.

Co se skrývá pod pojmem SMS půjčky?

Když se řekne SMS půjčky, většina lidí si pravděpodobně představí typ úvěru, který se dá snadno objednat prostřednictvím textové zprávy z mobilního telefonu. Není to ale zas tak úplná pravda. Dnes už se pod označením SMS půjčky skrývají nejen půjčky přes SMS, ale většinou jde o úvěry, které se sjednávají přes internet a s textovými zprávami nemají nic společného. Rychlé SMS půjčky jsou nejčastěji menší úvěry, které si zájemce může velmi snadno a rychle sjednat přes webové stránky, zároveň mívají jen velmi krátkou splatnost – často jsou pouze na jediný měsíc. Některé z nich si mohou zaregistrovaní klienti sjednat i obyčejnou SMS zprávou, jde ale pouze o několik výjimek.

2

Komu se SMS půjčky nejvíce vyplatí?

Rychlé SMS půjčky jsou oblíbené zejména mezi lidmi, kteří z nejrůznějších důvodů nemají možnost získat bankovní půjčku, kontokorent nebo kreditní kartu. Jedná se tak např. o nezaměstnané, osoby s příliš nízkými příjmy, zájemce se záznamem v registru dlužníků, žadatele v exekuci nebo insolvenci a jiné rizikové skupiny. Pro ně jsou tyto půjčky rychlou a snadnou možností, jak získat alespoň menší částku na kratší období. Kromě nich jsou ale zajímavé i pro ty, kteří potřebují aby získali peníze co nejrychleji (tzv. půjčky do výplaty) a pokud se jedná o půjčku, která je napoprvé zdarma, tak se vyplatí v podstatě úplně každému.

Které rychlé SMS půjčky patří k nejžádanějším?

Hodně oblíbené jsou především ty SMS půjčky, které jsou skutečně rychlé a posouzení i převod peněz na účet je u nich otázkou několika minut. Do této kategorie spadá např. půjčka Kredito24, jež je asi nejrychlejším nebankovním úvěrem v Česku. Společnost Kreditech Česká republika, která ji provozuje, totiž používá speciální automatizovaný systém, jenž umožňuje expresní vyřízení žádosti a průměrná čekací doba na jeden úvěr je díky tomu pouhých 90 sekund.

Populární jsou v posledním roce také úvěry, jež můžete napoprvé získat zdarma. Takových půjček už je dnes celá řada, namátkou můžeme jmenovat např. půjčku Zaplo, Japonskou půjčku, Via SMS, CreditAir nebo Ferratum Micro.

Jak si vybrat SMS půjčku, která mi bude nejlépe vyhovovat?

Jednou věcí je obecná obliba některých úvěrových produktů, mnohem důležitější ale je, jaká půjčka bude nejvíce výhodná právě pro vás. Abyste si mohli vybrat skutečně ten nejvýhodnější úvěr, který vám bude tzv. šitý na míru, vyplatí se použít některou z internetových stránek, specializovaných na nezávislé srovnání půjček. Webů tohoto typu funguje v ČR hned několik, k těm nejkvalitnějším patří zejména CoolPůjčky.cz nebo PůjčkyHned.cz. Na obou zmíněných portálech najdete nejen podrobné srovnání rychlých nebankovních SMS půjček podle jejich výše, úroků, RPSN  a dalších vlastností, ale také rozsáhlé recenze, tabulky splátek, kontaktní údaje nebo zkušenosti od stávajících klientů. Použít při výběru půjčky srovnávač úvěrů se jednoznačně vyplatí a přinese Vám to nejen úsporu času, ale především úsporu peněz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.