Balík na Slovensko

Zasílání balíku do sousedního Slovenska není až takový problém, jak se může zdát. Chcete rychle poslat balík na Slovensko a nechcete ztrácet čas ve zdlouhavých frontách? BalikServis.cz zajišťuje komfortní online objednání, které vám nezabere více jak 5 minut času. Příjem balíků je možné uskutečnit na stránkách www.balikservis.cz nebo prostřednictvím infolinky. Nepotřebujete k tomu žádnou registraci a nemusíte být ani v jednom z bodů přepravy. Poskytujeme služby s maximálním důrazem na kvalitu a optimální cenu.

dobírka

Zaslání balíku na Slovensko si můžete objednat pomocí online formuláře.  Po zadání adres, odkud a kam společně s váhou balíku si ihned zjistíte aktuální cenovou nabídku.  Rovněž si můžete balík na Slovensko pojistit.  Pokud si nejste jisti nebo se nemůžete věnovat vyplňováním údajů, můžete si sjednat přepravu balíku na Slovensko a to s operátorem na lince 226 258 868.

Službu balík na Slovensko si můžete zaplatit snadno a okamžitě pomocí platební služby PayU nebo běžným bankovním převodem. Nabízíme srozumitelné a férové přepravní podmínky i lehkou sledovatelnost zásilky. Pokud objednáte a zaplatíte balík nebo zásilku na Slovensko v pracovní den do 17:00 hod, bude vaše zásilka naložena následující pracovní den. Zásilka, která je objednána a uhrazena mimo pracovní dny, bude naložena druhý pracovní den po pracovním volnu. Vyzvednutí i doručení probíhá v běžné pracovní době, tedy mezi 8.00-18.00 hod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.