DeLonghi DLS C002 vodní filtr do kávovaru
 

Zvažujete koupi nového kávovaru do vaší kanceláře?

Společnost DeLonghi pocházející z italského Trevisu známe v současnosti jako jednoho z největších výrobců špičkových kávovarů na světě. Vždycky tomu tak ale nebylo a i v případě této společnosti sahají její kořeny hluboko do minulosti, která nebyla vždy tak zářivá jako současnost.

Od kamen ke kávovarům urazila společnost Delonghi dlouhou cestu

Počátky značky DeLonghi sahají na začátek 20. století a jsou spojeny s výrobou kamen na dřevo, později se přidala produkce olejových elektrických radiátorů, aby o několik desítek let později navázala firma vývojem a výrobou přenosných klimatizací a prvních kuchyňských spotřebičů, kterými byly elektrické trouby. V divokých 90. letech se firma zaměřila na výrobu fritovacích hrnců, od nichž byl již jen krůček k dalším kuchyňským přístrojům, mezi nimiž byly také kávovary. Díky dlouhému vývoji a postupné cestě si můžete i vy dnes dopřát to nejlepší z této provenience včetně ucelené řady doplňkových produktů určených pro správné fungování jejich výrobků. Proto si můžete být jisti, že ke kávovarům značky DeLonghi vždy seženete odpovídající příslušenství, které vám pomůže postarat se o jejich správné fungování.

DeLonghi DLS C002 vodní filtr do kávovaru

Náhradní díly, čisticí a odvápňovací prostředky a dokonce i vodní filtry

To vše se společně s počátkem produkce špičkových kávovarů stalo součástí běžného sortimentu této proslulé značky. Dopřáli-li jste si tedy domů nebo do práce kvalitní kávovar značky DeLonghi, máte možnost se o něj odpovídajícím způsobem starat a výrazně tak prodloužit jeho životnost. Pravidelné odvápňování značkovým prostředkem zajistí nižší energetickou spotřebu a skvělou kondici vašeho přístroje. Jestliže jste vsadili na model vybavený vodním filtrem zvyšujícím kvalitu použité vody a tím i výsledného nápoje, neměli byste zapomenout na jeho pravidelnou výměnu. Že nastal její čas, poznáte podle zhoršující se chuti vody, která opět dostane chlorovou příchuť, ale také podle nevzhledné olejnaté vrstvy organických i anorganických sloučenin objevujících se na povrchu vaší kávy. V průměru je potřeba filtr v kávovaru měnit po jednom až dvou měsících. Frekvence výměny je závislá na tvrdosti vody a intenzitě využívání přístroje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.