atc mobile
 

Co dělat, když vám spadne mobil do vody? Investice do kvalitního servisu se vyplatí

Voda a elektronika – to je kombinace, která způsobuje noční můry mnoha majitelům smartphonů. Co dělat, když vám spadne mobil do vody? Jaké jsou první kroky, které byste měli podniknout, aby byla šance na záchranu vašeho zařízení co nejvyšší? V servisu iPhone mají pro tuto situaci jasnou radu: rychlá a správná reakce mohou udělat zázraky.

V první řadě je důležité okamžitě odpojit telefon od jakékoliv elektrické energie. To znamená vypnout ho a odpojit od nabíječky. Zamezíte tak možnosti zkratu, který by mohl zařízení poškodit ještě více.

Druhým krokem je odstranění SIM karty a paměťové karty. To je důležité z hlediska zachování vašich dat. Dále pokud je to možné, odstraňte baterii. Pokud ji ale v telefonu nelze vyjmout, nechte ji na místě.

Následně přichází čas na sušení. Nejčastějším mýtem je použití fénování. To však není dobrý nápad, protože horký vzduch může poškodit citlivé komponenty telefonu. Doporučujeme použít spíše kapesník nebo měkký hadřík a jemně vysušit povrch mobilu.

Pokud jde o další čištění, nechte to na profesionálech. Specialisté v servisu mobilních telefonů vám poskytnou komplexní péči o vaše zařízení. Pokud bylo poškozeno vnější krytí telefonu, je k dispozici i služba výměny zadního krytu iPhone, takže váš telefon bude vypadat jako nový.

Pokud jste provedli všechny výše uvedené kroky a váš telefon stále nefunguje, je čas se obrátit na odborníky. Základní diagnostika v servisu mobilních telefonů vám pomůže zjistit rozsah poškození a doporučené další kroky.

Nenechávejte svůj telefon „utopit“. I když se stane neštěstí, existují způsoby, jak zvládnout tuto situaci a dát vašemu telefonu druhou šanci. Servisy mobilních telefonů jsou zde, aby vám pomohli v těchto stresujících situacích. Odborníci, kteří pracují s nejmodernějšími technologiemi a nástroji, jsou připraveni přinést vašemu mobilu nový život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.