PromoKupon.cz a Zlevňovač. Duo, které vám ušetří při online nakupování

Každý z nás se snažil  při online nákupu ušetřit nějakou tu korunu. Využili jste třeba různých kupónů, promo akcí nebo aktuálních slev na webové stránce. Ne všichni z nás, ale mají čas se proklíkavat každou stránkou, neodebírá newsletter, kde se nachází speciální promo kód nebo Vám zrovna prostě utekla nějaká ta sleva. Proto můžete využít specializovaných portálů jako PromoKupon.cz, kde všechny slevové kupóny a akce najdete na jednom místě. Pro pokročilé nakupující je tu pak vychytávka Zlevňovač jako rozšíření do Chromu.

Slevy na klik

Pokud zrovna hledáte nějakou slevu, není nic jednoduššího než využít vyhledávání na PromoKuponu. Buď využijete vyhledávač slev nebo se pomocí kategorii dostanete ke konkrétnímu e-shopu. Zde je nabídka aktuálních slev, kupónů a akcí. Pouhým kliknutím na slevu se dostanete na stránku partnerského e-shopu nebo se zkopíruje do schránky slevový kupón.

Jaké slevy mohu získat?

PromoKupon spolupracuje s největšími a středně velkými e-shopy v Česku a na Slovensku jako třeba Alza, Mall, Kasa, Zoot a další. Dále spolupracuje s mnoha internetovými službami jako třeba AirBnB, Liftago, Zaslat a dalšími. Máte tedy velkou šanci, že předtím než budete něco platit, PromoKupon se vám pokusí ušetřit. Některé slevy se pohybují i v řádech stovek korun. Notoričtí nakupovači mají šanci ušetřit s PromoKuponem až tisíce na online objednávkách.

Slevy vám automaticky naservíruje Zlevňovač

Nejnovější vychytávkou PromoKupón je rozšíření Zlevňovač do prohlížeče Chrome. O co se jedná? Je to rozšíření, které při návštěvě stránky (kde zrovna nakupujete) nabídne všechny slevy, promo akce a kupóny na jednom místě! Stačí pouze na navštívené stránce kliknout vpravo nahoře na ikonu Zlevňovače (ta žlutá ikonka). Není tedy ani nutné navštěvovat stránky PromoKupón a všechny slevy jsou dostupné na navštíveném eshopu. Dále je možné si přizpůsobit Zlevňovač dle potřeby a slevy, které zrovna nevyužijete, si můžete uložit i později do sekce Oblíbených.

Garance za stovku

Všechny slevy jsou navíc garantované. Pokud byste našli neplatnou slevu, majitel PromoKuponu vám vyplatí 100 Kč. 🙂 A to přímo na váš bankovní účet. Neplatnou slevu nahlásíte pomocí tlačítka palec dolů. To se nachází, jak na stránce PromoKupon, tak i ve zmíněném rozšíření Zlevňovač.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.