sporici ucet
 

Spořící účet může zhodnotit vaše peníze

Máte naspořené peníze, které vám leží ladem na běžném účtu? Potom neváhejte a pusťte se do jejich zhodnocení. Na mysli nemáme žádné rizikové investice, ale mnohem konzervativnější řešení. To představuje spořící účet. Jde o bankovní produkt, s nímž získáte odpovídající úrokovou sazbu a celkem pohodlným způsobem rozmnožíte své úspory.

Jaké výhody skrývá spořící účet?

Spořící účty 2021 jsou zajímavé v tom, že nakládání s vloženými penězi je daleko benevolentnější než u jiných produktů. Peníze můžete ze spořícího účtu kdykoliv a bez jakéhokoliv důvodu vybrat. Stačí si je poslat na běžný účet a máte je obratem k dispozici.

Přínosné je také pojištění vkladů, které je dané zákonem. Spořící účty jsou obvykle oproštěny od zbytečných poplatků za založení, vedení nebo následné zrušení. Uložené peníze lze u většiny bank spravovat prostřednictvím internetového a mobilního bankovnictví.

Srovnání spořících účtů

Když se zaměříte na spořící účty, zjistíte, že jich je na trhu více než dost. A právě v takový okamžik vám bude nápomocno důkladné porovnání. Zapomeňte však na jakékoliv ruční metody. Spořící účty srovnání lze řešit prostřednictvím vhodných webových portálů. Na jednom místě porovnáte všechny nabízené produkty na trhu, takže budete ihned vědět, který je pro vás ten nejpřínosnější.

Využijte online kalkulačku, do níž stačí zadat jen počáteční vklad, měsíční vklad a délku spoření. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat a vy budete obratem vědět, jak vysoký spořící úrok získáte, respektive, o kolik se každý měsíc zvýší částka vámi naspořených financí.

Najděte si spořící účet s dobrým úrokem během pár minut. Zároveň využijte možnosti vámi zvolený spořící účet získat prostřednictvím online žádosti, takže opět z pohodlí vlastního domova. Znáte snad rychlejší, pohodlnější a bezpečnější způsob, jak zhodnotit své úspory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.