Energetická kancelář představuje způsob, kde úspora až 30% z poplatků za energie je možná

Už přes 10 let na poli energetiky jsme to právě my, kdo ročně šetří našim zákazníkům 30% na poplatcích za energie. Chcete se jimi stát i vy?

Možná si říkáte, že je hodnota 30% velice optimistická, ale pak zřejmě, jako většina lidí, nevíte, že většina lidí za energie vyloženě přeplácí, jelikož to jejich dodavatelům velmi vyhovuje.

Nicméně absolutní většina lidí může díky této politice dodavatel, výrazně ušetřit. Řešením je v této situaci veřejná soutěž dodavatelů, kteří se o vás jako o zákazníka v rámci soutěže utkají se svými nejvýhodnějšími nabídkami. Dodavatelé se v rámci takové soutěže musí obrátit k stejným přístupům, které využívají, např. když zákazník končí, nebo chtěj získat nového, tedy nabízejí nestandardní ceny, které se jim ale stále vyplatí. Tak jsou získány ty nejvýhodnější nabídky. Pro zvládnutí takové soutěže je ale zapotřebí velká dávka času, trpělivosti a celé je to byrokraticky složité. S tím vám může pomoct firma jako je například Energetická kancelář.

Jediné co je od vás potřeba, je zavolat na naši linku +420 552 319 955 nebo napsat email na info@ek.cz.  Následující povinnosti a vyřizování smluv s minulým i budoucím dodavatelem vyřešíme a ještě to pro vás bude vše zdarma! Jsme placeni až provizí od dodavatele, kterého si vy vyberete. Takže vás to nic nestojí a okamžitě šetříte. Ať už jde o elektřinu, plyn, tuhá paliva, nebo montáže kotlů nebo svítidel.

Rádi pomáháme, ať už chce slevu domácnost, firma nebo veřejná správa nebo organizaci. Jediné nutné je nám zavolat nebo napsat a připojit se k 250 000 spokojených zákazníků.

Zajímá-li vás více, přečtěte si recenzi o Energetické kanceláři.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.