gastro zarizeni
 

10 nejlepších gastro zařízení, do kterých se vyplatí investovat

V dnešním hektickém světě je téměř nemožné si představit moderní kuchyni bez špičkového gastro vybavení. Je to základ úspěchu a efektivnosti každého šéfkuchaře, ať už jste profesionál nebo vášnivý kuchař doma. Abychom vám pomohli najít ty nejlepší kousky, sestavili jsme seznam 10 nejlepších gastro zařízení, které zaručeně zlepší vaši kuchyňskou efektivitu.

  1. Konvektomat

Konvektomat je multifunkční zařízení, které kombinuje horký vzduch s párou pro rychlé a rovnoměrné vaření. Tento skvost mezi gastro zařízeními vám umožní připravit různorodá jídla současně, aniž by se mísily chutě a vůně. Ať už potřebujete upéct dokonale křupavou bagetu nebo uvařit zdravou zeleninu na páře, konvektomat to zvládne s bravurou.

  1. Vakuový balíčkovač

Už žádné plýtvání potravinami! S vakuovým balíčkovacím strojem můžete jednoduše a rychle balit potraviny do plastových sáčků, čímž prodloužíte jejich trvanlivost a udržíte čerstvost. Toto gastro vybavení je ideální pro marinování masa nebo předpřípravu pokrmů, které můžete následně vařit metodou sous-vide.

  1. Souse-vide vařič

Souse-vide je metoda vaření, která zaručuje dokonalé výsledky díky precizní kontrole teploty. Potraviny vařeny ve vakuových sáčcích při nízkých teplotách po delší dobu, což zajistí jejich šťavnatost a jedinečnou chuť. Souse-vide vařič je proto nepostradatelným pomocníkem pro každého milovníka kulinářských experimentů.

  1. Indukční plotýnka

Indukce se stala oblíbenou volbou mezi moderním gastro vybavením díky své rychlosti a úspornosti. Indukční plotýnka umožňuje okamžité nastavení teploty a dosahuje varu během několika sekund. Navíc se povrch plotny nehřeje, takže nehrozí spáleniny ani při neopatrném zacházení.

  1. Kuchyňský robot

Kuchyňský robot je univerzálním pomocníkem, který usnadní práci s těstem, šleháním smetany nebo strouháním zeleniny. S jeho pomocí ušetříte spoustu času a energie, kterou můžete věnovat dalším kulinářským dobrodružstvím.

  1. Gastro mixér

Od smoothie po polévky, od omáček po koktejly – gastro mixér zvládne všechno a je nepostradatelným zařízením pro každou kuchyni. Vyznačuje se vysokým výkonem, který zaručuje hladké a dokonale promíchané textury.

  1. Teplá vitrína

Chcete-li prezentovat své pokrmy tak, aby si je nikdo nemohl nevšimnout, teplá vitrína je tou správnou volbou. Udržuje jídlo na optimální teplotě a současně ho chrání před vnějšími vlivy.

  1. Elektrický gril

Elektrický gril nabízí možnost grilování bez nutnosti použití otevřeného ohně nebo plynu. Ideální pro přípravu steaku, ryb nebo zeleniny s autentickou grilovanou chutí i ve vaší domácí kuchyni.

  1. Nerezové pracovní pulty

Pracovní pult je srdcem každé kuchyně a nerezové provedení je nejen elegantní, ale i hygienické a snadno udržitelné. Navíc je odolné vůči teplu, vlhkosti a chemikáliím.

  1. Gastronádoby

Gastronádoby jsou ideální pro skladování, přepravu a podávání jídel. Jsou univerzální, snadno se čistí a lze je použít v konvektomatech, chladicích vitrínách nebo jiných gastro zařízeních.

Tento seznam 10 nejlepších gastro zařízení by měl být vaším průvodcem na cestě ke zlepšení efektivity vaší kuchyně. S tímto vybavením budete připraveni na jakékoli kulinářské výzvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.