Jak si rychle půjčit peníze bez rizika?

Nikdy nevíte, jak krutě si s vámi osud pohraje. Může to být nečekaný vyhazov z práce, zpoždění výplaty o několik dní, nebo se v jednom měsíci sejde více nečekaných výdajů. Tyto a řada dalších nepříjemných událostí mají jedno společné – budete potřebovat rychlou finanční injekci. Jako řešení je vhodná nebankovní půjčka. Jak si půjčíte rychle a bez rizika?

Pečlivé výpočty

Rychlá půjčka nabízí několik tisíc korun. Její koncept je vytvořen tak, aby lidem pomohla vyřešit náhlou finanční tíseň. Od klasického úvěru v bance se liší podmínkami a hlavně dobou splatnosti. Ta se pohybuje v řádech dnů. Je výhodou, že si sami můžete zvolit, kdy půjčku vrátíte. Zde nesmíte udělat chybu. Pokud byste s vrácením měli prodlení, velmi rychle vám k dlužné částce naskočí penále a bude narůstat až do té doby, než peníze vrátíte. Když si chcete půjčit od nebankovní společnosti, musíte na to jednoduše mít. Dobře vše propočítejte a ujistěte se, že bude ve vašich silách peníze vrátit včas. Nezapomeňte k dlužné částce připočítat poplatek, který vám zpravidla ukáže online kalkulátor.

Přísnější pravidla ve prospěch klienta

Dejte si pozor i na poskytovatele. Od prosince minulého roku sice platí novela zákona o spotřebitelském úvěru (více na toto téma zde), která zpřísnila pravidla pro nebankovní společnosti, ovšem na trhu se stále ještě mohou objevit podvodné firmy a vy byste se kvůli jejich nabídce mohli dostat do problémů. Zjistěte si, jestli je společnost členem APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Společným cílem sdružených společností je bojovat proti podvodným firmám a vytvořit pro klienty přijatelné podmínky nebankovních půjček.

Nabídka na zkoušku

Jedním ze zakládajících členů byla Via SMS s.r.o., která vychází klientům vstříc i skrze půjčku bez poplatku. Rychlá půjčka je pro klienta zdarma, když si na 30 dní půjčí do 8000 korun a peníze včas vrátí. Díky tomu si každý princip nebankovního půjčování vyzkouší a sám usoudí, jestli je pro něj taková forma úvěru vhodná. Navíc jistě potěší, že Via SMS nebude zdražovat, takže její nabídka bude patřit i nadále mezi nejvýhodnější na trhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.