maxima reality
 

Prodej bytu snadno a rychle

Chystáte se na prodej bytu? Řešíte, zda tento úkon provést přes realitní kancelář nebo bez ní? Potom byste se měli začíst do následujících řádků, které vám přinesou patřičnou odpověď. Na počátku všeho je třeba zmínit, že prodej bytů je otázkou na pět až šest měsíců. Pokud ovšem potřebujete peníze dříve, máte možnost.

Prodej nemovitosti přes realitku

Na trhu existují realitní kanceláře, které jsou schopny nabídnout vám až 50 % z ceny bytu předem. Dokonce od vás mohou byt vykoupit dopředu, samozřejmě s určitou finanční ztrátou. Když ovšem potřebujete peníze na cokoliv jiného, tato varianta může přijít vhod. Prodej bytu touto cestou je velice zajímavý.

Zároveň existuje opačný způsob. Nabídka bytu skrze realitní společnost v dražbě. Díky online aukci naopak můžete získat více, než jste si možná mysleli.

Byt musí být důkladně připraven

V rámci otázky, jak prodat byt byste si měli uvědomit ještě jednu věc. Chcete-li bytovou jednotku úspěšně prodat, vše musí být dokonalé od A až do Z. To znamená, že už samotná prezentace bytu musí být na výbornou. Interiér je nutné připravit k focení, a hlavně to musíte provést správně. Pokud zrovna nemáte umělecké cítění, v tomto směru se skvěle vyznají právě realitní makléři.

Myslete na ty nejmenší detaily

Když se podíváte do různých inzerátů, všude jsou byty na prodej. Pokud tedy chcete uspět s prodejem toho svého, nepodceňujte ani patřičné právní náležitosti. Počítejte s tím, že kompletní vyřízení s katastrem a předání peněz při prodeji může trvat až jeden měsíc. Jestliže v tomhle všem máte zmatek, pak je jasnou volbou realitní kancelář. Ta dobu prodeje bytu výrazným způsobem pokrátí a vy docílíte požadovaného výsledku. Nebojte se prodej bytů svěřit těm, kdo tomuto oboru skutečně rozumí. Mezi dlouhodobé profesionály na trhu patří například společnost Maxima Reality, s.r.o., která se o vás postará do nejmenšího detailu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.