top pojisteni.cz
 

Využijte výhodné havarijní pojištění

Každý majitel dopravního prostředku si jistě řádně platí povinné ručení, které ho ochrání před finančními výdaji v okamžiku, kdy způsobí škodu na cizím voze či majetku. Pokud se však chcete ochránit před vysokými výdaji za hrazení škod na vašem voze, využijte havarijní pojištění auta. Nepovinné pojištění, které může nabývat různých podob.

Možnosti havarijního pojištění

Když se rozhodnete pro havarijní pojištění, můžete si ho pochopitelně ušít na vlastní míru. Záleží na tom, před jakými situacemi se chcete chránit, respektive co všechno má havarijní pojištění zahrnovat.

  • Havárie
  • Krádež automobilu
  • Živelné pohromy
  • Vandalismus

Abyste si vybrali to správné pojištění tohoto typu, nápomocno vám bude srovnání havarijního pojištění. Prostřednictvím něho si definujete nejenom to, o co máte zájem, ale získáte primárně cenu od jednotlivých pojišťoven. Někomu přijde vhod také pojištění pádu předmětu nebo střet se zvěří. Meze se v tomto směru víceméně nekladou.

V rámci havarijního pojištění se navíc můžete dopracovat i k řadě příplatkových služeb. Typickým příkladem je právní ochrana, úrazové pojištění cestujících, připojištění čelního skla, rozšířené asistenční služby a podobně.

Havarijní pojištění kalkulačka

Jednou věcí je výběr vhodného havarijního pojištění, potažmo přidružených služeb. Tou druhou je pak volba správného subjektu a zvolení ideálního pojistného produktu. K tomu slouží havarijní pojištění kalkulačka. Už žádné porovnávání nabídek svépomocí, ale plně automatický systém. Po zadání několika základních požadavků se vám během okamžiku zobrazí ceny havarijního pojištění. Vy si pak můžete zvolit pojištění, které vám sedne na míru, ať už svým obsahem, tak cenou.

Důležité je také zmínit, že havarijní pojištění není jen výsadou nových automobilů. Stále častěji ho využívají i majitelé ojetých vozů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.