Bezpečnost práce pro státní správu a školství

BOZP neboli bezpečnost a ochrana zdraví při práci. To je jedna z povinností, která se váže k mnohým zaměstnavatelům, včetně státní správy a podobných subjektů. Legislativní povinnost, jíž se nevyhne žádná instituce a odpovídající firma.

Všichni tito zaměstnavatelé mají vůči svým pracovníkům zákonnou povinnost provádět nejrůznější školení, seznamovat je s danými informacemi a mít v pořádku příslušnou administrativu týkající se této oblasti.

Pakliže nemáte odborníka na bezpečnost práce, bude vám nápomocna společnost Extéria. Ta je dlouholetým specialistou, jehož služby pokrývají mnoho oblastí. Od státní správy, přes školství, až po soukromé firmy, zdravotnictví a OSVČ.

BOZP pro státní správu od A až do Z

Využijete-li cenově výhodných služeb uvedeného odborníka, vězte, že se nemusíte o cokoliv starat. Všechna školení, evidence, vedení potřebných knih a dokumentaci za vás vyřeší Extéria, jíž si lidé volí hned z několika různých důvodů.

  • exteriaNeplatíte nic navíc
  • Důkladná kontrola všeho potřebného
  • Nejnižší ceny na trhu
  • Práce, za níž si firma stojí
  • Bezplatné aktualizace

Bezpečnost práce pro státní správu nebo školství vám nezabere drahocenný čas a vy se nemusíte o cokoliv starat. To vše navíc s přihlédnutím k největší poradenské síti po celém území České republiky. Důkazem profesionality a individuálního přístupu je více, jak 4 700 spokojených klientů.

BOZP a PO pro školství od firmy Extéria

Nepodceňujte tak důležitou věc, jako je bezpečnost práce, ať už jde o jakoukoliv oblast. Docilte zákonných povinností bez starostí a jakýchkoliv sankcí od nadřízených orgánů. Poraďte si s nenadálými pracovními úrazy a řešte nepředvídatelné situace za pomoci specialistů. Zajistěte si kompletní outsourcing v tomto segmentu, který pokrývá roční služby, včetně zastupování u kontrol.

Když bezpečnost práce, tak jedině Extéria.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.