guarana 11
 

Guarana je ideální pro všechny workoholiky ale i ty, které práce baví

Také se řadíte mezi početnou skupinu workoholiků? Pak si asi říkáte, jak dlouho ještě vražedné tempo vaší práce vydržíte, zároveň si ale nemůžete pomoci a v neděli večer se těšíte do práce. Možná už dokonce potajmu pracujete. A příčinou není to, že máte vysokou hypotéku anebo vás práce dokonce baví tak, že bez ní nemůžete být, vy si prostě nemůžete pomoci.

Kdo je to workoholik?

Jako workoholika můžeme označit člověka, který zcela propadl své práci. To znamená, že neustále pracuje anebo na práci alespoň myslí, byť by si mohl odpočinout a věnovat se koníčkům anebo budování rodinných vztahů. Workoholismus je jedna ze závislostí, kterou na svých zaměstnancích milují šéfové firem, ale životní partneři z ní příliš nadšení nejsou. Lidi závislé na práci totiž často potká syndrom vyhoření anebo jsou alespoň často unavení a nechápou, kde se vůbec jejich únava vzala, když je práce přece tolik baví.

I workoholik potřebuje pauzu

Každý nejen workoholik se čas od času dostane do situace, kdy potřebuje doplnit energii. Ať již díky tomu, že trpí nezvladatelnou únavou, syndromem vyhoření anebo čelí díky oslabené imunitě a náporu virů a bakterií. Co na posílení imunity opravdu pomůže? V tuto dobu je potřeba především zajistit tělu dostatek vitamínů a dalších látek, které ho postaví na nohy, ale samozřejmě také častěji odpočívat. Energii pro tělo zajistíte například vhodnou skladbou doplňků stravy. Jedním z prostředků, které vám zajistí dostatek energie, ať již trpíte závislostí na práci či nikoliv je guarana. Tento přírodní prostředek je znám již tisíce let a do Evropy se dostal z jižní Ameriky, kde jej běžně konzumovali Indiáni především na několikadenních loveckých výpravách.

V kapslích nebo v prášku?

guarany se konzumují nasušené mleté plody. U nás ji tedy seženete již ve formě prášku, který je naplněn do kapslí anebo zůstává ve své původní sypké podobě. Můžete jím zasypat ranní kaši či müsli anebo ho rozmíchat ve vodě a vypít. Takto konzumovat guarana je lepší spíše ráno, protože díky jejímu několikahodinovému působení byste při odpoledním popíjení nápoje z guarany mohli mít večer potíže s usínáním. Jestliže nemáte čas si prášek z guarany přimíchávat do jídla, je pro vás připraven také v kapslích, které stačí pouze spolknout a zapít vodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.