Kreditní karty – jaké mají hlavní výhody

Moderní doba přeje bezkontaktním platbám, Češi je využívají stále více. Ono vlastně není ani divu, jedno pípnutí u kasy v supermarketu nebo někde v rychlém občerstvení je velká časová úspora pro obě strany. Majitele obchodů to potěší také, nemusí si dělat starosti s hledáním drobných mincí na vracení, kterých se navíc často spíše nedostává. Kreditní karty se proto vydávají doslova jako na běžícím pásu! A v čem jsou vlastně tak dobré?

kreditni-karty-1

Výhody kreditních karet:

  • Bezúročné období trvající až 55 dnů. Pokud stihnete splatit vyčerpané peníze včas, úroky Vám budou zcela odpuštěny.
  • Některé kreditní karty znamenají zajímavé bonusy. Někde můžete získat zpět až dvě procenta částky utracené při úplně obyčejném nákupu.
  • Kreditka je skvělá pro cesty do zahraničí. Směnný kurz je obvykle výhodnější, než u běžné směnárny. Pozor ale na výběry z bankomatů, ty jsou hlavně v cizině velmi drahé!

Zajímavou možností je třeba Diners Club Pure

Co přináší pro své potenciální klienty například kreditka Diners Club Pure? Pojďme si ji trochu představit, nabídka je to totiž poměrně dost atraktivní. Úvěrový limit až dvě stě tisíc korun (minimum je třicet tisíc), bezúročné období prakticky až dva měsíce, úroky pak začínají na hranici 14 procent. A vedení karty? Zcela bez poplatků! Naopak, při platbách kdekoliv po Evropě lze získat až pět procent nazpět, tudíž nakoupíte ve velkém se zajímavými slevami.

Můžete sbírat body a vyměnit je za zajímavé bonusy navíc, výhodnější budete mít i cestovní nebo úrazové pojištění. Pokud je však Diners Club Pure na první pohled nevyhovující kvůli nižšímu úvěrovému limitu, není to vůbec problém. Vybrat si můžete jinou kategorii od téže firmy, konkrétně jde o kreditní kartu Diners Club Classic.

kreditni-karty-2

Zde je totiž úvěrový limit až 700 tisíc korun, přičemž získáte například možnost přístupu až do pěti stovek letištních salonků. Tím samozřejmě výhody nekončí, roční poplatek je 2490 korun a čerpat zajímavé bonusy můžete samozřejmě kdykoliv a kdekoliv. Síť obchodních partnerů Diners clubu je totiž velmi pestrá! Finanční limit začíná na padesáti tisících, bezúročné období si můžete užívat prakticky celé dva měsíce – trvá až šedesát dnů. Diners Club Classic tedy není jen tak nějaká obyčejná kreditní karta, ale mnohem víc, než si možná na první pohled myslíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.