Máte více půjček a chcete si je sloučit do jedné? Zkuste konsolidaci

Už se nemusíte budit ze snu proto, že nezvládnete splácet více půjček najednou. Je tu totiž řešení, které možná všechno vyřeší v míře větší než vrchovaté. Zajímá Vás, o co vlastně jde? Inu, zkrátka a dobře, konsolidace půjček. Slovní spojení, které slyšel dnes už snad každý. Ale co vlastně vyjadřuje, jaký je jeho význam?

Úroky mohou být výrazně nižší

S konsolidací půjček se může hodně ulevit Vašemu rodinnému rozpočtu. Splátkový kalendář půjček všeho druhu, co jste si za poslední roky nabrali, projde výraznou restrukturalizací. Uvolníte si kravatu, povolíte si opasek – zkrátka a dobře, bude se o poznání lépe dýchat, co více ještě dodat? Na konsolidaci si můžete půjčit teoreticky i několik milionů, nejčastěji se však podobná smlouva uzavírá na sumy v řádu desítek až stovek tisíc korun. Rozhodně se není čeho bát, předběžná kalkulace je zdarma a můžete si nakonec vše potřebné propočítat i po internetu, zcela nezávazně!

Zkuste nezávaznou poptávku a sami budete vidět, o kolik se Vám vlastně může finančně ulevit. A přiznejme si, ušetřit na měsíčních splátkách nějakou tu stovku nebo dokonce i pár tisíc, to je skutečně významná vzpruha. Co třeba konsolidace půjček od České spořitelny? Že to zní vlastně docela dobře? Ano, samozřejmě. Jedna z nejatraktivnějších nabídek na trhu, kterou se v tomto směru skutečně vyplatí blíže prozkoumat.

konsolidace

U České spořitelny až 700 tisíc korun

Doba splácení do osmi let včetně, rozsah půjčky až 700 tisíc korun. Když se k tomu přidá vyřízení zcela zdarma a úroková sazba začínající na hranici 6,9 procentního bodu, máte před sebou neodolatelnou záležitost. Vedení úvěrového účtu? Za to se u České spořitelny neplatí, to je prostě jasná samozřejmost. Garance snížení splátek minimálně o tisíc korun také potěší, takže není důvod se nezávazně nepoptat, že?

Možností máte nicméně poměrně hodně, takže proč se trochu více neporozhlédnout na našem trhu? Konsolidace je dobrá věc, která dokáže působit jako skvělá záchranná brzda. Ušetříte nejen na poplatcích, ale snížíte si i úroky – tak proč do toho nejít?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.