exfinance.cz ergo cz uvodni
 

Před sjednáním pojištění odpovědnosti si prostudujte, na co se vztahuje

Chystáte se uzavřít pojištění odpovědnosti občana za škodu? Za to máte obrovskou pochvalu, neboť to vypovídá o tom, že jste uvědomělý jedinec, který je ohleduplný a myslí na všechno. Než takovou pojistnou smlouvu ale uzavřete, ujistěte se, že splňuje veškerá následující kritéria.

Volba pojistných limitů

Než smlouvu podepíšete, zkontrolujte si, že si limity pojistného plnění můžete zvolit podle svého. A co se spoluúčasti týče, preferujte ji nulovou. Kombinací těchto dvou faktorů docílíte toho, že pojištění odpovědnosti za škodu vás bude stoprocentně krýt, ať se stane cokoliv.

Myslete na veškeré možné scénáře

Kvalitní pojistná smlouva občanské odpovědnosti myslí na všechno. Chránit by tedy měla nejenom vás, ale všechny další členy vaší domácnosti. Před jejím uzavřením se tedy ujistěte, že smlouva zahrnuje jak vašeho partnera, tak i domácí mazlíčky. Pokud nejsou čtyřnozí a jiní mazlíčci součástí smlouvy, dají se do ní připsat.

Krytí veškerých rizik

A závěrem si ještě připomeneme, na jaká všechna rizika se pojištění odpovědnost vztahuje.

  1. V prvé řadě na případy, ve kterých by došlo k újmě na zdraví člověka. To zahrnuje nejenom újmu na fyzickém zdraví, ale i na tom duševním.
  2. Dále vás pojištění kryje v případě poškození movitých i nemovitých věcí.
  3. A v neposlední řadě vás pojištění chrání i před nechtěným ublížením zvířeti.

Na těchto třech pilířích stojí každé pojištění odpovědnosti – a pokud nevíte, u které pojišťovny ho uzavřít, podívejte na například na výhodné nabídky, které nabízí ERGO pojišťovna.

Nyní už se můžete s klidným vědomím vrhnout na sjednání pojištění odpovědnosti občana za škodu. V případě, že se vám nechce na pobočku, dá se vše zařídit z domova. Jakmile budete mít pojistnou smlouvu uzavřenou, budete krytí před veškerými případnými nehodami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.