nebankovky.cz
 

Půjčky s jednou splátkou, které vrátíte jednorázově

Největší skupinu půjček, které si žadatelé sjednávají, jsou právě malé rychlé půjčky. Tyto se obvykle pohybují v tisících korun a mají jednorázovou splatnost. Není zde nastaven splátkový kalendář ale pouhé datum, do kterého je nutno peníze vrátit včetně úroku. Ideální řešení před výplatou, kdy vám náhle dojdou peníze. Nebo se vyskytne výdaj, který musíte okamžitě uhradit. Jednorázová půjčka vám tyto nutné finance ihned poskytne (vyplacení ještě dnes do 15 minut) a vy je následně najednou celé vrátíte (2 až 4 týdny). Peníze můžete využít na cokoliv – nájem, elektřinu, opravu lednice nebo například i úhradu dlužné částky/splátky. Požadavky ke schválení jsou minimální, doba vyplacení okamžitá. Na druhou stranu nevýhodou může být, že jsou nabízeny spíše malé sumy. Jen takové, které si běžný člověk může dovolit vrátit najednou z další výplaty.

Podívejte se a porovnejte nejvýhodnější

Podívejte se na porovnání jednorázových půjček bez splátek, díky kterému ihned získáte přehled o tom,kdo co nabízí a za jakých podmínek. Není nutné chodit k jednotlivým poskytovatelům a dohledávat si jaké mají podmínky. Tento srovnávač vám ukáže všechny relevantní nabídky na jednom místě. Stačí jen zadat požadovanou částku a následně již jen vybírat ze zobrazených nabídek. Které jsou již filtrovány tak, že obsahují pouze ty s jednorázovým vrácením bez splátek.

U každé nabídky je rovněž odkaz vedoucí na internetové stránky toho, kdo tento produkt nabízí. O půjčku tak žádáte přímo toho, kdo ji vyplácí (žádní zprostředkovatelé či prostředníci). Což je nejen mnohem rychlejší, ale i plně diskrétní. Rovněž jsou zde uvedeny vyžadované podmínky (zaměstnání, příjem, registr, ručitel aj.) a případné výhodné akce (první nebo předčasné splacení zdarma, odložení splátek…).

Co nabízejí jednorázové půjčky

Jako u každého bankovního i nebankovního produktu zde jsou podmínky, které žadatel musí ke schválení splnit. A rovněž výhodné i parametry, kterými se jednotlivé půjčky liší od své konkurence. Následující list shrnuje ty nejzákladnější z výše uvedených:

  • částka – obvykle nižší, začínají na 1000 Kč a maximální strop je okolo 15 000 Kč
  • schválení – okamžité, maximálně desítky minut, výsledek přes telefon nebo emailem ihned
  • vyplacení – ještě dnes, bankovní převod trvá jen pár sekund a peníze máte ihned k dispozici
  • splatnost – jednorázová bez splátkového kalendáře, většina nabídek má splatnost 14 – 31 dnů
  • úroková sazba – obvykle na této půjčce přeplatíte do maximálně 20% (např. získáte 10.000 Kč a vrátíte 12.000 Kč)
  • podmínky – dokládání zaměstnání ani příjmů není vyžadováno, do registru není nahlíženo, ručitel není nutný

nebankovky.cz

Pokud menší suma nestačí

Jak je z předchozích odstavců zřejmé, tak získat jednu z těchto půjček je velmi snadné a i velmi rychlé. Jsou zde ovšem i nevýhody. Tou největší je maximální výše, do které si žadatel může půjčit. U jednorázových nabídek s jedinou splátkou se zpravidla jedná o 10 až 15 tisíc korun. Peníze se vracejí najednou z vaší další výplaty/příjmu. Tedy jen stěží mohou být vyšší. Aby vám po jejich uhrazení zůstaly peníze i na hospodaření po celý následující měsíc.

Pokud jste ovšem v situaci, kdy potřebujete desítky či stovky tisíc, tyto nabídky vám řešení nenabídnou. Možností pak je podívat se na porovnání nebankovních půjček bez omezení na pouze ty jednorázové. Toto srovnání obsahuje úplně všechny, tedy i ty, u kterých je nastaven splátkový kalendář a sahají až do stovek tisíc. Máte-li na mysli tedy spíše takovou sumu, využijte tohoto seznamu poskytovatelů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.