Další Investiční akademie pro konzultanty DRFG

Už po šesté se elitní konzultanti společnosti DRFG Davida Rusňáka sešli v rámci Investiční akademi. Ta se uskutečnila už po šesté, tentokrát přímo v centru Prahy na Václavském náměstí. Hlavním tématem akademie byly tentokrát podílové fondy a dluhopisy. Novinkou byla soutěž o nejlépe doporučenou akcii.

Investiční akademie se konala v pátek 15. března v pražském hotelu Jalta, kam dorazily téměř čtyři desítky investičních konzultantů. Svoje znalosti tentokrát prohubovali v tématech, kterými byly podílové fondy, dluhopisy a další finanční nástroje. O investičních fondech posluchačům přednášel analytik Ondřej Záruba ze společnosti Comsense Analytics. Po skončení byla diskuze, kdy se konzultanti mohli ptát na to, čemu nerozumějí.

Fondy a soutěž v rámci akademie DRFG

Odpoledne konzultantům přednášel Aleš Brabenec, ředitel společnosti EFEKTA IZ, který názorně popisoval strukturu první schůzky. Pak také prezentoval, jak nabídnout klientovi řešení. Program akademie uzavřela soutěž nazvaná: Akcie, kterou bych doporučil ke koupi. Soutěžící prostřednictvím krátké prezentace obhajovali svou volbu akcie, kterou by klientovi doporučili. Ze všech nejlépe si vedla, Petra Coufalová ze společnosti EFEKTA IZ. Odnesla si věcnou cenu Účastnici šestého pokračování Investiční akademie akci po jejím skončení hodnotili velmi pozitivně.

Nasáli spoustu nových informací, odnesli si také rady a tipy. Spokojeni byli s místem konaní, stejně jako s organizací a samotným programem. Podle jejich slov nezklamali ani přednášející, kteří přítomným opět rozšířili znalosti v oboru financí, zejména pak podílových investičních fondů a dluhopisů. A to je hlavním důvodem toho, proč DRFG Davida Rusňáka investuje prostředky do vzdělávání, aby se její zaměstnanci neustále zlepšovali a rozvíjeli svoje schopnosti a dovednosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.