Rizika nebankovních půjček

Nebankovní půjčky jsou sice velice užitečným nástrojem, jak vyřešit svou finanční situaci, ale také je potřeba vědět, na co si dát při jejich sjednávání pozor. Začít byste měli u kvality poskytovatele půjčky. To je zásadní především z pohledu pochybných osob, které se snaží přiživit na tomto trhu. Vždy chtějte půjčku pouze od známé nebankovní společnosti. Jedině tak máte jistotu, že se případně dovoláte svých práv a půjčku skutečně dostanete.

rizika-pujcek

S tím souvisí další věc, která je neméně důležitá. Nic neplaťte dopředu. Při sjednávání půjčky je standardní postup nic neplatit a až po získání peněz (půjčky) začít splácet. Pochybným praktikám s platbou za zprostředkování půjčky předem se raději vyhněte.

Vysoký úrok a RPSN jsou sice ještě stále velice důležitým a rizikovým prvkem, ale zde už panuje dobrá informovanost a lidé nepodepisují smlouvy, které jsou výrazně nevýhodné, ale i na úrok a roční procentní sazbu nákladů si dejte pozor. Vždy se o nich dobře informujte a podepisujte pouze takové smlouvy, kterým rozumíte.

použitý obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.