Vyberte si jednu z trojice nejlepších bankovních půjček na trhu

Půjčit si peníze v bance, to už dávno není administrativní zátěž na několik dnů dopředu, podmínky se změnily, trh je dnes už úplně jiný! Pokud je třeba půjčka do 100 000 Kč, budete ji mít vyřešenou už klidně za pouhých pár minut, žádné dlouhé a opravdu nesmírně otravné čekání se tu nedá vůbec předpokládat.

Podívejme se na TOP trio na našem trhu

MONETA Money Bank půjčka, dále půjčka od České spořitelny a také půjčka od Equa bank. Přesně tohle trio si představíme v dnešním srovnání. Možná budete hned na první pohled překvapeni tím, jaké jsou možnosti. Úroková sazba je totiž u dnešních bank prakticky na historickém minimu, velká konkurence doslova a do písmene zrušila poplatky kolem každého úvěru. Sečteno a podtrženo, platit se bude jen úrok – a to rozhodně nikoliv v nějak závratné výši.

Půjčka od MONETA Money Bank Česká spořitelna Equa Bank
Možný rozsah 20 až 800 tisíc korun 20 až 700 tisíc korun 5 až 600 tisíc korun
Splátkový kalendář 24 až 120 měsíců 12 až 120 měsíců 3 až 84 měsíců
Úrok / RPSN od 5,9 / 6,06 % 5,8 / 6,1 % 5,7 /5,87 %
Poplatky Ne Ne Ne

 

Je jasné, že bankovní půjčka vyjde vstříc naprosto všem zájemcům, kteří se prokáží dostatečnou bonitou. Na rozdíl od nebankovního sektoru je totiž schvalovatelnost o něco nižší, ale kdo projde sítem výběru, může se těšit na poměrně nízké úroky a pestrou paletu doplňkových služeb. Poplatky jsou samo sebou úplně na nule.

Jasným vítězem tohoto trojboje je bezesporu Equa bank

A kdo že vlastně vyhrál dnešní měření sil? Bezesporu se dá za vítěze závodu označit Equa bank a její Minutová půjčka. Ta navíc přináší možnost sjednat si půjčku už od pěti tisíc korun výše, flexibilita je tak pro její klienty snad na maximu možného. U České spořitelny nebo MONETA Money Bank si totiž můžete půjčit až od dvaceti tisíc korun výše. Nejnižší podání úrokové sazby se ale prakticky vůbec neliší, rozdílem je obvykle jedna desetina procenta. Ale i ta samozřejmě něco znamená, může jít o pár stokorun nebo tisícikorun, které je lepší nechat v kapse než vyplatit na zbytečných úrocích. Řiďte se také RPSN, ale to se vlastně v těchto případech také moc neliší. Banky si totiž neúčtují nic než úrok, takže Roční procentní sazba nákladů rozhodně nebude nikterak závratné číslo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.