Rusňákova skupina DRFG diverzifikuje do segmentu potravinářů

Hodnota nemovitostí, které investiční skupina DRFG aktuálně spravuje, dosáhla 6,3 miliard korun. Skupina se ale nezaměřuje pouze na tuto oblast, mezi její další zájmy patří také telekomunikace a finanční služby. Skupina podle majoritního akcionáře Davida Rusňáka rozvíjí také další klíčové divize, a proto je podle něj skupina silnější.

Mezi hlavní akvizice skupiny DRFG v roce 2018 patří dvanáct nákupních parků napříč Českou republikou, také nákup retail parku v Litoměřicích a historický dům v Údolní ulici v Brně. Objekty si pronajímají prémioví nájemníci, mezi něž patří obchodní řetězce Billa, Penny Market, OBI a skupina AHOLD

Rusňákův byznys roste

Do portfolia nemovitostí nově přibyly také další nákupní zóny, jako je Tesco a Retail Park v Českém Těšíně. Mix zdejších nájemníků slibuje dlouhodobě udržitelnou výši nájmů stejně jako v případě Trutnova a dalších našich nemovitostí. Podle Davida Rusňáka skupina DRFG neřeší pouze nákupy a prodej, ale zásadní důraz klade i na samotnou správu objektů. To dokazuje například kompletní úprava nájemních vztahů v Retail Parku Paráda v Hodoníně, která vedla k plné spokojenosti tamních nájemců. Díky tomu je zbývající průměrná délka nájemních smluv šest a půl roku.

Aktuálně se pronajímatelná plocha pod správou investiční skupiny DRFG rozrostla na 165 300 m2 a dalších 15 000 m2 se staví. Mezi významné investice uplynulého období, které zapadají do strategie DRFG, patří také Retail Park Trutnov s hypermarketem Tesco a hobby marketem OBI. I přes ten enormní růst, se ale investiční skupina DRFG pořád zakládá na férových a jasně definovaných pravidlech, které klientům garantují seriózní přístup.

Fond je téměř pro každého

Pod investiční skupiny DRFG spadá i nemovitostní fond CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND. Klientům přináší stabilní zhodnocení, které se dlouhodobě pohybuje v rozmezí 4–5 % a navíc do něj může investovat prakticky každý. Nejnižší částka, kterou je možné investovat je totiž pěti set korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.