5 tipů, jak vytáhnout z krátkodobého pronájmu přes Airbnb MAXIMUM

Také na turismu se podepisují trendy, zvyky cestovatelů, a především sezónnost. Pokud jste se zaregistrovali na Airbnb, zřejmě jste již zažili prudký pokles rezervací, který následoval bezprostředně po uplynutí hlavní turistické sezóny. Měli byste se tím smířit? Odborníci z Let Me Inn tvrdí opak – stačí se trochu přizpůsobit a hosty zaujmete po celý rok. Řiďte se následujícími tipy a vyděláte mnohem více.

1. Buďte flexibilní

Mnoho hostů hledá ubytování na poslední chvíli. Jděte jim vstříc a připravte se na ně. Udržujte bydlení čisté a umožněte turistům tzv. self check-in. Klíče dejte do schránky nebo zakódovaného sejfu – budou si je moct kdykoliv vyzvednout a vrátit bez nutnosti vaší asistence.

2. Dejte zelenou pobytům na jednu noc

Turisté hledající přístřeší na jedinou noc mají u mnoha hostitelů dveře zavřené. Jděte proti proudu a nebraňte se tomu. Jednodenní pobyty mohou být mimo sezónu hlavním zdrojem příjmů. Navíc získáte menší výhodu u Airbnb – portál preferuje hostitele, kteří nabízí širší možnosti rezervace.

3. Oslňte zájemce slevou

Na slevy slyší každý, tak proč je nenabízet i na Airbnb? Optimalizujte cenu ubytování s ohledem na aktuální roční období – výrazně tím zvýšíte počet zhlédnutí a pravděpodobně i rezervací.

4. Zaměřte se na specifické hosty

Na Airbnb můžete apartmán zařadit do mnoha speciálních kategorií. Některé jsou většině hostitelů zapovězeny, ale do jiných se lze dostat velmi snadno – uděláte několik menších úprav a apartmán získá nálepku „vhodný pro děti“ či „připravený pro služební cesty“.

5. Nechte správu krátkodobého pronájmu na profesionálech

Zřejmě nejjednodušší cesta, jak na Airbnb vydělat mnohem více než doposud, je svěřit správu Airbnb odborníkům. Let Me Inn zajišťuje vše od vyladění profilu přes komunikaci s hosty až po home staging, úklid a úpravy bytu.  Navíc budou vaši nemovitost pronajímat i přes jiné platformy.

Ceny za správu Airbnb přitom nejsou vysoké. Přesvědčit se o tom můžete na letmeinn.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.