Potřebujte vyřešit ve firmě BOZP a PO?

Podnikat bezpečně není nic snadného. V současné době podniká bezpečně jen asi šedesát procent podnikatelů, zbylých čtyřicet procent bohužel nemají vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu, tím si ostatně zadělávají na pěkný malér, který je může stát nejen finance, ale mnohdy i celou firmu. Mít vyřešené BOZP a PO je zákonná povinnost, která se nesmí podceňovat a kterou je nutné mít vyřešenou. Pokud tak není, případná kontrola ze státní správy uděluje pokutu až do výše několik set tisíc korun, ne-li do několika milionů korun. Raději se tedy přidejte k těm šedesáti procentům, které bezpečně podnikají.

Ptáte se, co dělat, když nerozumíte ani bezpečnosti práce, ani požární ochraně? Nic není ztracené, vždyť můžete využít služeb, které nabízí poskytovatelé poradenství v oblasti BOZP a PO. Takových firem je dnes mnoho, čert, aby se v nich vyznal, proto přinášíme tip.

zdroj obrázku: pixabay.com

Náš tip

Naším tipem je jednoznačně firma Extéria, která je v současné době předním poskytovatelem poradenství BOZP a PO v České republice. Česká republika však není jediná země, kde působí, v nedávných letech se také dostala s velkým úspěchem a pompou i na Slovensko, kde už má řadu spokojených klientů.

Zařaďte se také mezi spokojené klienty a konečně podnikejte bezpečně. V případě jak ohlášené, tak neohlášené kontroly ze státní správy budete zastoupeni a projdete kontrolami na jedničku.

To není jediná výhoda

Zastoupení v případě kontroly však není jediná výhoda, kterou na firmě Extéria oceníte. Další výhodou je cena. Firma totiž nabízí služby za bezkonkurenčně nízké ceny, které se samozřejmě nijak neprojevují na kvalitě poskytovaných služeb.

Firma se vám postará o všechno, co se BOZP a PO týká. Specialisté z firmy si vezmou na starost dokumentaci, školení BOZP, také pravidelné kontroly i revize.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.