vyvoj softwaru
 

Vývoj softwaru na zakázku je investicí, která se firmám vyplácí

Vývoj vlastního softwaru působí jako velká investice, přesto řada firem v této oblasti neváhá. Správně provedený software na míru totiž dokáže vytvořit příležitost pro další rozvoj firmy a jeho návratnost je tak vysoká. A na kolik takový software na míru vyjde?

Přínosy softwaru na zakázku

Za jeden z hlavních přínosů softwaru na míru je považováno jeho snadné a intuitivní ovládání, které umožňuje firmě zvýšit efektivitu práce. Práci se softwarem si totiž snadno osvojí všichni zaměstnanci. Výhodou softwaru na míru je také nepřeberná nabídka funkcí a možnost automatizace širokého spektra firemních procesů. Vývoj software na míru totiž probíhá v závislosti na požadavcích firmy, díky čemuž disponuje přesně těmi funkcemi, které firma opravdu využije.

Software na míru zautomatizuje a zefektivní práci

V rámci softwaru na míru lze například efektivně řídit komunikaci mezi jednotlivými odděleními, analyzovat a propojit veškerá data, zadávat úkoly, zlepšit plánování a realizaci zakázek apod. Výsledkem využití softwaru na míru je tak efektivnější práce a zajištění potřebných informací všem z jednoho místa. Oproti komerčnímu softwaru lze navíc software na míru rozšířit o další funkce v závislosti na rozvoji a konkrétních potřebách firmy.

Kolik stojí vývoj aplikace?

Za nevýhodu softwaru na míru se obecně považuje především jeho vysoká cena. Cena vývoje softwaru je však velice individuální a může se značně lišit. Důležitým parametrem pro nacenění IT řešení na míru jsou především požadavky konkrétní firmy a s tím spojená náročnost vývoje. Výsledná cena vývoje softwaru na míru tak může vyjít na několik tisíc i několik milionů.

Pokud byste rádi zautomatizovali procesy ve své firmě, pak se obraťte na společnost Memos, která s vámi vše nezávazně probere a vyhotoví vám předběžnou cenovou kalkulaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.