konsolidace pujcek
 

Konsolidace půjček vám může ušetřit dost peněz

Většina lidí využívá úvěry k financování svých potřeb, zálib a nezbytností. Pokud jich však máte více, můžete se dostat do situace, kdy tak trochu ztratíte přehled, některé z půjček se stanou nevýhodné a ve výsledku vás mohou stát více než chcete. V takovém případě vás bude zajímat konsolidace půjček. Význam tohoto slova vám přiblížíme v následujících řádcích.

CO JE TO KONSOLIDACE PŮJČEK?

Pod pojmem konsolidace si můžete představit sjednocení, sloučení nebo chcete-li spojení. Pokud jde o úvěrový segment, vypadá konsolidace dluhů následovně. Jednoduše spojíte všechny své úvěrové závazky a nahradíte je novou a jedinou půjčkou. Tímto způsobem můžete sloučit půjčky libovolného typu.

  • Spotřebitelské úvěry
  • Kontokorenty
  • Kreditní karty a ostatní

A v čem je přínosná konsolidace půjček? Z výše uvedeného popisu vám to musí být alespoň částečně jasné. V první řadě získají vaše úvěrové závazky na přehlednosti, protože budete dlužit pouze jednomu subjektu. Tím největším benefitem pak bude úspora peněžních prostředků. Nová půjčka totiž může být spojena s lepšími splátkovými podmínkami a nižším úrokem. Tím pádem se vyplatí nahradit staré úvěry a ve výsledku ušetříte. Konsolidaci půjček nabízí klasické banky jako air bank, čsob, komerční banka atd., ale i nebankovní instituce.

KONSOLIDACE PŮJČEK PRO DLUŽNÍKY

Jestliže chcete vědět, kolik peněž můžete ušetřit díky konsolidaci, využijte některé z online kalkulaček půjček na internetu. Konsolidace půjček pro dlužníky je navíc zajišťována bankovními i nebankovními poskytovateli. Je tedy hodně pravděpodobné, že na své si přijde každý. Stačí jenom zvolit ten správný produkt pro konsolidaci.

Jestliže si v tomto směru nevíte úplně rady, využijte služeb odborníků. Nápomocen vám může být třeba portál Ušetřeno.cz zaměřující se kromě jiného právě na tento segment. Přestaňte platit za své dluhy více než musíte a konsolidujte své úvěrové závazky. Úspora vás jistě nemine, o tom se můžete přesvědčit sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.